Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Arkadaşlar merhaba.
Video çekipte albümdan oynatmaya başlattıktan sonra bu video oynatılamıyor ibaresi ilr karşılaşan varmı.
Her formatta denedim

Merhabalar.
Sevgili XZ liler, android 7.1.1 güncellemesi aldıktan sonra telefonla konuşurken üst bildirim çubuğunda rahatsız etme modu otomatik olarak devreye giriyor ve bi kaç kez devrede kaldı bence 7.1.1 de bi sıkıntı var başka bu sorunu yaşayan var mı?
_20170502_144017.JPG

Ben Android 7 yi hala alamadım. Sony nin Windows uygulaması ile geçebilirim ama onda da uygulamalarım gidecek bir daha baştan yüklemeye erindiğim için onların vermesini bekledim onlar da sağ olsunlar bir türlü veremediler Android 6 ya devam.

Ben Android 7 yi hala alamadım. Sony nin Windows uygulaması ile geçebilirim ama onda da uygulamalarım gidecek bir daha baştan yüklemeye erindiğim için onların vermesini bekledim onlar da sağ olsunlar bir türlü veremediler Android 6 ya devam.
Bende de ayni problem vardi
.. sistemi onarip tekrar kurunca 7 otomatik yüklendi..hatta sonra 7.1 de geldi. Bence denemelisiniz ..

xz nin tasarımını sevmeyen xperia z yide z1 ide sevmemiştir zaten, ama ben xperia z yide z1 ide z2 yide sevdim eski nokıa n9x6 tasarımlarına benzıyor
ayrıca özünden hiç kopmadı erıcsson w810 i olsun w960 olsunalacagım telefon xz olabilir

herkese merhaba, xperia x peerformance konusu ölü olduğu için kardeş telefon xz ye sorumu sormaya karar verdim. ABD den gelme bir x performance kullanmaya başlayacağım yakında inşallah.

belki duymuşsunuzdur ABD modellerinde yazılım ile parmak sensörü kapalı durumda. şimdi ben telefona flash tool ile resmi uk romu atarsam, uk rom için güncellemeleri alabilir miyim. (bu soruyu x performance tr ye gelmediği için tr rom yoktur diye düşündüğüm için uk rom örneğini vererek yazdım)

cevap verenlere şimdidden teşekkürler

XZ almayı düşünüyorum kullanan birisi yorum yapabilir mi telefon hakkında? teşekkürler

Xz veya s7 almayı düşünüyorum hangisi tercih etmeliyim?
merhaba biraz geç gördüm umarım geç kalmamışımdır.ben olsam xz alırdım sebebim pil ömrü ve cam olmaması ve xz daha stabil.ama s7 nin arka kamerası biraz daha güzel hele hele düşük ışıkta fark atıyor.s7 nin ön kamerası zayıf xz ninki daha başarılı.xz nin ekranı bence daha güzel ips olduğundan dolayı.performansta benzer fakat 820 s7 nin 8890 ından az daha iyi.ama xz biraz daha fazla ısınıyor.bence daha şık xz.şu an xz 100 tl daha uygun bence xz iyi seçim almalısın.
--- Gönderi Güncellendi ---
XZ almayı düşünüyorum kullanan birisi yorum yapabilir mi telefon hakkında? teşekkürler
deneyimledim ama kullanmıyorum ısınıyor ama sorun edecek kadar değil.ele iyi oturuyor.oyunlarda mükemmel.ekranı harika.ps4 ile uyumlu.suya dayanıklı.sd kart var.ve bence çok şık.arkası hassas onun dışında gayet iyi 2300tl altına en iyi seçenek ve alınabilir.orman mavisini tavsiye ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---
iyi ama s7 ve htc 10 un bir tık gerisinde ön kamera fena değil iyi yani.

Note 5 ve Xz arasında kalmıştım ve Xz satın aldım. Klavyeyi hiç beğenmedim. Xperia Keyboard indirmek istedim sürümünüz uyumlu değil hatası aldım. Ne yapmalıyım ya da içerisinde Türkçe karakterler ( ç,ş,i,ğ,ü) içeren kullanışlı bir klavye var mı ?
Sony'de ki klavye dünya çapında en çok kullanılan klavye Türkçe karakter konusu falan ayarlanabiliyor, tuş boyutları falanda ayarlanabiliyor. Ayarı yapılamayan benim bildiğim bir şey yok.

syfsn

Profesör
Sony'de ki klavye dünya çapında en çok kullanılan klavye Türkçe karakter konusu falan ayarlanabiliyor, tuş boyutları falanda ayarlanabiliyor. Ayarı yapılamayan benim bildiğim bir şey yok.
Sonydeki klavye sadece (istisnalari var) sonyde kullanilabiliyor google playde bile apk si yokken ve sonynin berbat satis tablosu ortadayken sony klavyenin ilk 5e dahi girecegini sanmam

stat counter