Sony Xperia XA Ultra Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Uber

Profesör

bu konu altında cihaz ile ilgili soru ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

Kardesimin xa ultrasinda kamera problemi var. Bulanik cekio. Galiba bir skinti var. Yardimci olur musunuz ?

Mrhaba xa ultra almayı duşunuyorum şebeke sorunu var diyorlar ve kamera bulanık ditorlar şebeke sorunu ilede youtube de video var bu sıkıntılar ile bilginiz varmı tavsiye edermisiniz

2 haftadır deneme amaçlı kullanıyorum herhangi bir aşırı ısınma veya şebeke sorunu yok. Telefon gayet güzel akıcı hem ekran kasa oranı da güzel bir 6 inç büyüklüğü yok telefonda. Sadece kırılmaz cam bulmak biraz uğraştırdı.

Forumda telefonu kullanan kişi sayısı mı az yoksa telefon o kadar sorunsuz ki kimse paylaşım yapmıyor mu?
Kullanıcı arkadaşlar batarya, yazılım vs hakkında detaylı bir yazı yazabilirlerse mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler..

Sakın ama sakın almayın ben böyle rezil telefon görmedim 3g de seni aradıklarında ulasamiyorsun bir türlü ne nede sen arayabiliyorsun başkasını temel özelliğini bile kullanamiyorsun telefonu. Kvk ya gonderdim aynı telefon ile karşılaştırmalar sorun yok diye geri döndü. Birde çizik felan yok çizik var demişler. Sony yazıyorum yazıyorum hiç cevap yok sinir ettiler beni telefonu alıp kiracagim.
--- Gönderi Güncellendi ---
www.sonymobile.com.tr: Sony Sinyalizasyon sorunu yaşayan Xperia Xa Ultraları toplasın yerine başka model versin.

Destek verelim

Bir kaç gündür araştırma yapıyorum xa ultrada benim almak istediğim telefonlar arasında ve sinyalizasyon sorunu var fakat 100 telefonda 2-3 tanesinde sorun çıkıyormuş yada bu sonradan kesilmiş sim kartlar dolayısıyla olabiliyormuş bence alınabilir hani çok abartıp sonyi kötülemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sony ile iletişime geçtim ve sonuç olarak altta bulunan yazıyı gönderdiler.

Bir kaç gündür araştırma yapıyorum xa ultrada benim almak istediğim telefonlar arasında ve sinyalizasyon sorunu var fakat 100 telefonda 2-3 tanesinde sorun çıkıyormuş yada bu sonradan kesilmiş sim kartlar dolayısıyla olabiliyormuş bence alınabilir hani çok abartıp sonyi kötülemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sony ile iletişime geçtim ve sonuç olarak altta bulunan yazıyı gönderdiler.
Valla çoğu kişinin hattı kesik değil kaç tane şartını iki üç tane diyorsunuz bu xa olanindada var diğer formlardaki konulara bir bakın derim. Ben sadece söylüyorum alıp parayı sokağa atmak isterseniz onu bilemem. Dokunmatik , ses gitmeme ve ekranda kayma sorunlarında bulunuyor. 3 g de acil bir durumda ulasilmadiginizi düşünün bu hayatınızda belki hiç olmayacak ama eğer olursa ne olacak bunu bir düşünün karar sizin ...

Sony en azından kabul etmiş hatayı bazı kullanıcılarımızdan geri bildirim aldık diye, ama çözüm Ocak ayı buda düşündürücü neden bu kadar bekleniyor ki madem sorun var Xperia XA modellerinde sorunu halletmeli bence biran önce..

Son düzenleyen moderatör:
Telefonu aldım kamerası güzel, şarjı bir günü çıkarıyor genelde film izlerim 2 saatlik film+ günlük normal kullanımla şarjı %20 civarında oluyor, çekim konusunda bir sorun yaşamadım internet vs akıcı , almadan önce çok araştırdım gitmediğim mağaza konuşmadığım çalışan kalmadı içim rahat bir şekilde telefonu aldım ön yargılı yaklaşmayın araştırın.

stat counter