Sony Xperia M5 Sorunları

Bu konuyu okuyanlar

Onur Özgür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sorun hala devam etmekte mi ? Çünkü bu telefonu almak istiyorum ve eğer hala böyleyse almayacağım.

atmosferik_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia m5 imin arka kapağında bombeli bir kavıs var bastırınca düzeliyor ama sonra gene atıyor buradan su Alırım ne yapmalıyım teşekkürler

matema149

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede var cihaz herhangi bir sorunla karşılaşmadım anlamadığım sizler cihazı nasıl kulllanıyorsunuz telefonu yiyormusunuz.

Giziro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim teli bugün aldım 2 metreden sonra bulanık gösteriyor çok bulanık hemde sanırım ayarla alakalı ayarları nasıl yapılır nereden yapılır teşekkür ederim acil lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar aynı sorun bendede var ayarlarla bir alakası yok, karıştırmadığım araştırmadığım yer kalmadı bu telefonları arka kameraları sorunlu haziranda gelecek güncellemeyi bekleyip düzelmezse servise göndericem yada iade.

Giziro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aynı sorun bendede var ayarlarla bir alakası yok, karıştırmadığım araştırmadığım yer kalmadı bu telefonları arka kameraları sorunlu haziranda gelecek güncellemeyi bekleyip düzelmezse servise göndericem yada iade.

Delidoctor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu 5 ay önce aldım. 2 ay önce güncelleme esnasında takıldı kaldı garantiye gitti format atıp gönderdiler. İki gündür de kamera açılmıyor "başka bir uygulama tarafından kullanılıyor" gibisinden bir hata uyarısı veriyor. Yine garanti yolu görünüyor ;) şarj konusunda da, daha önce Z2 kullandım ve m5 de son %10 luk dönem su gibi akıyor

egemir48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şubat ayı gibi xperia m5 telefonunu aldım son 1.5-2 aya kadar pek bi sorunla karşılaşmadım ancak 2 ay önce telefonun sesi gidip gelmeye başladı arada ses çıkıyor arada çıkmıyordu 2-3 hafta önce hiç ses gelmemeye başladı sadece titriyordu telefon bende sıfırladım belki düzelir diye ilk başlarda düzeldi fakat şimdi hiç ses gelmiyor bu sorunu olan veya çözmüş olan arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim

egemir48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şubat ayı gibi xperia m5 telefonunu aldım son 1.5-2 aya kadar pek bi sorunla karşılaşmadım ancak 2 ay önce telefonun sesi gidip gelmeye başladı arada ses çıkıyor arada çıkmıyordu 2-3 hafta önce hiç ses gelmemeye başladı sadece titriyordu telefon bende sıfırladım belki düzelir diye ilk başlarda düzeldi fakat şimdi hiç ses gelmiyor bu sorunu olan veya çözmüş olan arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim

Sevmeyideniyorum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar telefonum beş aylık ama dünden ansızın ekran renkleri karıştı,aynı gece görüşü dürbünü gibi görünüyor. Beyazlar siuah siyahlarsa beyaz oldu hani eski pozlu fotoğraf makinalarındaki pozu Güneş gördüğü zaman resimleri bozuk acayip çıkartıyordu ya aynı öyle oldu Ne yapmam lazım teknik servise göndermek sizin ayarlar kısmından Bir öneriniz varsa bekliyorum teşekkürler.. Xperia m5

cem yalçıner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıldır sony xperia m5 kullanıyorum 17 dk falan oyun oynadığımda kendiliğinden kapanıyor ya da donup kapanıyor ayrıca aşırı ısınıyor ama sosyal medya uygulamalarında uzun süre gezinsemde kapanmıyor arkadaşlar sizce ne yapmalıyım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ayrıca oyunda iken ekran ışığı kendiliğinden azalıp çoğalıyor

Son düzenleme: