SONY Vaio VPC-F13L8E/H mi? Yoksa başka bir notebook mu?

Bu konuyu okuyanlar

cihanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15.6 ile 16.4 ekran arasında çok bir fark oluyor mu?

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
15.6 ile 16.4 ekran arasında çok bir fark oluyor mu?

0.8 inç görünürde ama baya çözünürlük farkı oluyor. Ufacık notebooklara Sony o kadar çözünürlüğü nasıl koyuyor anlayamadım. Miyop olanlar yakında Sony kullanamayacak gibi :laugh:

Anladığım kadarıyla 2 bin liradan fazla bir limitin var. Sony çok iyi marka ama yinede o ekran kartı için o kadar para verilmez. Bu özelliklerde başka bir notebook taş çatlasın 1.500 lira eder.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Eger sorunsuzluk ve uzun yillar kullanmak istiyorum diyorsan toshiba oneriyorum.deneyimliyim bu konuda evimde nekadar toshiba laptop varsa hic bir ariza cikartmadan yoluna devam etti.islemcileri demode oldu fakat inatla bozulmadan calisiyorlar.

cihanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
0.8 inç görünürde ama baya çözünürlük farkı oluyor. Ufacık notebooklara Sony o kadar çözünürlüğü nasıl koyuyor anlayamadım. Miyop olanlar yakında Sony kullanamayacak gibi :laugh:

Anladığım kadarıyla 2 bin liradan fazla bir limitin var. Sony çok iyi marka ama yinede o ekran kartı için o kadar para verilmez. Bu özelliklerde başka bir notebook taş çatlasın 1.500 lira eder.

evet 2.500'e kadar bir limitim var. Diğer laptoplara da baktımda ne bileyim yani bir sony kadar kalite değil gibi geldiler, sonuçta bu notebook'a ps3 de bağlanabiliyor. Ekran kartı ise kaçıncı sınıf bilmiyorum, o kadar teknoloji yakından takip eden biri değilim açıkcası :)

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Eger sorunsuzluk ve uzun yillar kullanmak istiyorum diyorsan toshiba oneriyorum.deneyimliyim bu konuda evimde nekadar toshiba laptop varsa hic bir ariza cikartmadan yoluna devam etti.islemcileri demode oldu fakat inatla bozulmadan calisiyorlar.

aslında ilk başta toshiba'lara bakmıştım fakat arkadaşlarımın şikayetlerinden dolayı onu listemden çıkarmıştım :)

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
aslında ilk başta toshiba'lara bakmıştım fakat arkadaşlarımın şikayetlerinden dolayı onu listemden çıkarmıştım :)

Arkadaslarinin ne gibi sikayetleri oldu pek anlamadim.asus samsung hp dell casper gibi markalara bulasmamani israrla tavsiye ediyoum.ustune basa basa toshiba nin sorunlugunu hatirlatirim.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Asus N serilerine bak bence fiyatlar 2000-2500 arasında çok kaliteli notebooklar. Asus kullanıcısı olarak da hiçbir sorun yaşamış değilim. Gayet güzel bir servisi var. Ben N61 kullanıcısıyım.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
evet 2.500'e kadar bir limitim var. Diğer laptoplara da baktımda ne bileyim yani bir sony kadar kalite değil gibi geldiler, sonuçta bu notebook'a ps3 de bağlanabiliyor. Ekran kartı ise kaçıncı sınıf bilmiyorum, o kadar teknoloji yakından takip eden biri değilim açıkcası :)

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

PS3'e bağlanabilirlik çok kısıtlı oluyor, oyun falan oynayamıyorsunuz sadece XMB üzerinde birazcık dolaşabilirsiniz o kadar. Bunu yapabilmek için de Vaio şart değil, internette bulabileceğiniz ufak bir yama ile tüm bilgisayarlar bu özelliği kazanabiliyor.

Son mesajlar