Sony vaio cw2s1e/b ÜrÜn İncelemesİ

Bu konuyu okuyanlar

ctrlshiftdelete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SONY VAIO CW2S1E/B ÜRÜN İNCELEMESİ
Sony Vaio uzun bir aradan sonra yeni modellerini piyasaya sürdü bu modeller arasında 14.1 inç boyuta sahip CW2S1E/B modeli var şık tasarımı ve yüksek donanımsal özellileriyle bu yılın en çok Gozde olan cihazı olma yolunda hızla ilerlemektedir. CW2S1E/B modeli tamamen yeni teknoloji üzerine tasarlanmıştır. CW2S1E/B modelinin en belirgin özelliği kullandığı işlemcidir özellikle Intel Core i3-330M 2.13 GHz işlemci eski Core2Duo teknolojisini gerisinde bırakmış 1066Mhz veri yolu hızına sahip 3 Mb. Cache belleği olan yüksek teknoloji ürünü bir işlemcidir, CW2S1E/B modelindeki bu işlemci ,1066 Mhz. veri yolu hızına sahip 4Gb kapasiteli ram ile kullandığı notebook tan yüksek verim almak isteyen bizlerin beğenisine sunulmuştur. CW2S1E/B modelinin bir dezavantajı 320 gb 5400 rpm hdd ye sahip olması 5400 rpm hdd performansa biraz etki edebilir diye düşünüyorum. CW2S1E/B laptop un kullandığı ekran kartı gerçekten grafik uygulamalarında yüksek performans elde etmek isteyenlerin ilgi göstereceği NVIDIA Ge Force GT 330M modeli 128 bit olan bu ekran kartı üzerindeki 1066 mhz 512 mb ram le iyi bir oyun performansı alacağınıza eminim. CW2S1E/B modelinin üzerinde Blu-Ray disk teknolojisi bulunmuyor DVD-RW Double Layer ile dvd cd lerini yazıp okuyabilirsiniz. CW2S1E/B modelinde Microsoft Windows® 7 Home Premium işletim sistemi bulunuyor eski Vista işletim sistemine oranla Windows 7 den daha iyi bir performans alacağınızdan eminim.
CW2S1E/B modelin 1366*768 çözünürlüğe sahip ve HDMI çıkısı var bu çıkıştan HD kalitesinde video yu LCD PLAZMA yada LED TV nize HDMI kablo yardımıyla aktarıp sinema kalitesinde film izleyebilmenize olanak tanımaktadır. CW2S1E/B modelinin bir avantajıda Led aydınlatmalı monitöre sahip olması bu sayede renkler daha canlı ve daha parlak görünüyor kesinlikle seyir zevkini etkileyen en önemli özelliklerden biri led aydınlatmalı ekrana sahip olması.
CW2S1E/B notebook ta Extra özellik olarak Blutooth konulmus bence artık bluetooth laptoplarda çok gereksiz olan bir donanım, CW2S1E/B modeli 2.4 kg ağırlığa sahip, 14.1 inç sınıfında iyi denilebilecek bir ağırlık bence CW2S1E/B laptopta 6 cell pil kullanılmış pil ömrü ortalama 4 saattir.
Sonuç olarak Sony Vaio yine kullanıcılarının ihtiyaçlarına ileri düzeyde cevap veren multi medya ağırlıklı parlak ve canlı renklere sahip çok iyi bir cihaz dizayn etmiştir.Yaptığım incelemelerde kesinlikle bunu tespit ettim piyasada CW2S1E modeline ait çeşitli versiyonlar bulunmaktadır kesinlikle incelemenizi tavsiye ederim…
fiyat analizini assagıdaki siteden yapabilirsiniz..
http://www.idealfiyatrehberi.com/U/SONY%20VAIO-NOTEBOOK-VPC-CW1S1T/B-104612.html