Sony Tablet S Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar geçenlerde ipad 2 ile tablet s arasında kalmıştım hatta bunuda sizlerle paylaşmıştım . 3 gün önce tablet s aldım ve sony bu işi gerçekten yapmış güzel ve çok kullanışlı tablet tasarımından dolayı çok hafif geliyor ve gerçekten hiç rahatsız etmiyor. Hızlı ve tepkili dokunmaktığı çok hassas düşünenler varsa kesinlikle tavsiyemdir sorularınız olursa severek cevaplarım

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bu mesajıda Sont tablet s den yazmışsın belli,klavyenin azizliğine uğramışsın.:yes:

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
son zamanlarda çıkıp dokunmatığı hassas olmayan var mı ki :D

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
thermal dokunmatikler hassa derken sensor suresi hizli olsa sa cozunurluk acisindan berbatlar ancak bunu tabkleti yuksek cozunurluklu hassas cizimler icin kullanmayanlae goremez. kalemsiz parmakla hassas cizim mi yapilir allahaskina ya. da iste cogunlugua ayak uyduruyo sirketler de .
gerci tablet s i gormedim onunla ilgili bisey diyemem. ancaj ince cizim kalemi olmayan dokunmatikler hizli ve tepkimesi hassas mi hassa ancak detay olarak hassas mi derseniz ancak cocuklarin cizim icin hassasiyet anlayisina hitap eder derim.

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
thermal dokunmatikler hassa derken sensor suresi hizli olsa sa cozunurluk acisindan berbatlar ancak bunu tabkleti yuksek cozunurluklu hassas cizimler icin kullanmayanlae goremez. kalemsiz parmakla hassas cizim mi yapilir allahaskina ya. da iste cogunlugua ayak uyduruyo sirketler de .
gerci tablet s i gormedim onunla ilgili bisey diyemem. ancaj ince cizim kalemi olmayan dokunmatikler hizli ve tepkimesi hassas mi hassa ancak detay olarak hassas mi derseniz ancak cocuklarin cizim icin hassasiyet anlayisina hitap eder derim.

bu tabletleri çizim için kullanmıyorlar genelde. çizim için tablet kullanacak olan adam grafik tablet kullanır. onunla bunu karşılaştırmak biraz mantıksız olmuş.

bu arada [MENTION=70290]mswebmaster[/MENTION] hayırlı olsun tablet'in güle güle kullan. ipad'e boşuna para yedirmemekle en iyisini yapmışsın.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=144369]blackmamba07[/MENTION] haklısın bende öyle düşünüyorum apple kazanacağına her zaman hizmet veren sony kazansın bence ipadden fazlası var eksiği yok gayet hoş ve kullanışlı apple'a körü körüne bağlanmaya gerek yok =) adam 3310 u piyasaya sürse alacak millet =) apple çıkarttı diye

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bunlar tamamen bizim halkımızın marka merakından kaynaklanıyor. iphone için ihtiyaç kredisi çekilen bir memlekette yaşıyoruz daha ne olsun. adamlar da nasıl olsa alan oluyor diye pahalı pahalı satıyorlar ürünleri.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
macbook air dışında hiç bir ürününü kullanmadım kullanmayıda şuan içinj düşünmüyorum yani =) avatardan bir apple fanatiği olduğum çıkarılmasın

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de geçen bir sony bayiisinde gördüm gayet müthiş sdkart ile mini-usb yuvası da var ;)

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ben de geçen bir sony bayiisinde gördüm gayet müthiş sdkart ile mini-usb yuvası da var ;)
ya zaten böyle olması gerek hocam. adam tablet çıkartıyor üzerinde ne usb girişi var (normali geçtim o zaten çoğunda yok ama bi mini usb koy bari) ne kart girişi. adam tamamen kendisine bağlıyor seni itunes ile işini göreceksin kardeşim yok öyle diyor. e ben neden 1700 lira para vereyim ki bu ürüne arkasındaki elma yüzünden mi?