Sony SLT-A57 aldım

Bu konuyu okuyanlar

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
"Neden Sony almamalıyım?" diye sordum fakat kimse beni caydırmak için bir şey yazmayınca ben de dün itibariyle Sony SLT A57 almış bulundum. Daha doğrusu Irak'a giden bir arkadaşımdan getirmesini istedim. O gazla apartmanın damına çıkıp bu fotoğrafı çektim. Umarım daha güzel kareler eklemek kısmet olur. :)

dsc00003ok.jpg

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
resmi o cihazla mı çektin, cep telefonuyla mı?:huh:

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
55-200 mm lens ile 200mm'de f5.6'da çekildi ve ışık ters geldiğinden yeterince keskin olmadı diye tahmin ediyorum. zaten bu fotoğrafı "200mm aceba ne kadar uzağı gösteriyor?" diyerek çektim. :) şuç makinede değil yani. bende ve lenste :)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bunlar da benden olsun ;) ( cep telefonu + instagram )
4rykf.jpg

4ryq0.jpg

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
arakdaşlar henüz doğru ışığı yakalayamadım. doğru ışığı yakaladığım zaman paylaşırım buradan fotoğrafları. :)

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
henüz doğaya atamadım kendimi. bunlarla yetiniyorum şu an. :)

dsc00551lh.jpg

dsc00503bs.jpg

lwt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende sony a33 kullanıcısıyım.guzel makıne.. hareketsiz ayna teknolojisi kullanan ilk dslr makına.gule gule kullan.

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam bence her yere böyle full çözünürlük koyma,sonra başka başka sitelerde gördün mü içine oturabilir :) N8 ile acayip fotolar çektim nete koydum,sonra koymaya tövbe ettim :) 640x480 yada 800x600 falan yeniden boyutlandırıp koyman hatta bir de işi ufaktan profesyonelleştirme yada ticarete dökmek istiyorsan mail falan fligran koysan süper olur :)
bu arada cami ve mezarlık çok hoş çıkmış :)

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
hocam bence her yere böyle full çözünürlük koyma,sonra başka başka sitelerde gördün mü içine oturabilir :) N8 ile acayip fotolar çektim nete koydum,sonra koymaya tövbe ettim :) 640x480 yada 800x600 falan yeniden boyutlandırıp koyman hatta bir de işi ufaktan profesyonelleştirme yada ticarete dökmek istiyorsan mail falan fligran koysan süper olur :)
bu arada cami ve mezarlık çok hoş çıkmış :)

ufaktan ufaktan copyright işine gireyim diyorsun yani. :) aslında fena fikir sayılmaz. ©opyright :D

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ufaktan ufaktan copyright işine gireyim diyorsun yani. :) aslında fena fikir sayılmaz. ©opyright :D

e yani :) hakakten insanın ağırına zoruna gidiyo başka yerlerde görünce,güzel bi makinan var,biraz fotoğrafçılık bilgisi lazım tabi gerek kurs gitmek gerekse eğitim seti indirip izlemek ile,kendini geliştirirsen Allah bi bakarsun Euro ya kulum deyiverir ;) :)

tuskilidi

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
e yani :) hakakten insanın ağırına zoruna gidiyo başka yerlerde görünce,güzel bi makinan var,biraz fotoğrafçılık bilgisi lazım tabi gerek kurs gitmek gerekse eğitim seti indirip izlemek ile,kendini geliştirirsen Allah bi bakarsun Euro ya kulum deyiverir ;) :)

bu işten para kazanacağımı hiç sanmıyorum. :) hobi olarak şey ediyorum yani. tabi biri gelip fotoğralarıma para verirse hayır diyecek değilim tabiki :D

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel kareler, benimde aklımda prof. bir makine alma fikri vardı, ufaktan hobi niyetine başlamak lazım.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bende sony a33 kullanıcısıyım.guzel makıne.. hareketsiz ayna teknolojisi kullanan ilk dslr makına.gule gule kullan.

alpha33 den alpha57'ye terfi yaptım ben de :) gerçi makine haftaya elime ulaşacak.bakalım hayırlısı.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu makine bizim ülkemizde yokmu :D Netten aradım hep en siteler. Hiç tr sitede rastlamadım bendemi sorun var :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Tamam buldum :D
Kdv Dahil Fiyatı2.354,00 TL
Şimdilik kalsın :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
canon-nikon derken bu günlerde sony nasıl olur demeye başlamıştım... artık sadece sony diyorum... [MENTION=12097]tuskilidi[/MENTION]; mükemmel kareler gösterdin bize.. çok teşekkürler...