Sony Modelleri İçin Root Konuları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes bende ed sony sp war sıze zahmet onu da yuklesenz

utkucux

Üyecik
Merhaba arkadaşlar bende sony st27i go yani var nalet olsun yazılım geldi bize 6 ay önce mahvetti beni donmalar kaslamar root rom işini öğrendim yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş xperia tipo için rom warmı warsa acil yardım .. facebook /kenwood42

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia z2 için bir anlatım vs var ise elinizde türkçe paylaşırsanız minnettar olurum.

ustayoda

Üyecik
Xperia L icin root bootloader açık ve recovery yukleme anlatımınıda yaparmısınız

Idiox

Üyecik
z2 için root ve bootloader hakkında bir bilgisi olan var mı 1-2 yabancı kaynak buldum ama cihazda problem yaratır mı ?

ustayoda

Üyecik
Oncelikle anlatımlar dogrultusunda bootloader kilidinin kaldırılması gerekiyormuş sanırım

erknayn

Üyecik
Hocam bide xperia m2 için bi yol yükleyin lütfen biçoğunu denedim olmadı bootloader kilidini açmak istemiyorum model d2303 4.4.2 kitkat

ustayoda

Üyecik
owerkaragoz root icin kingoroot programini indir usb hata ayiklamani ac telefonunu bagla program kendisi telefonun driverlarini indirecek ve root tamamlaninca finish dicek hic korkma root etmezse cihazina hic zarar vermiyor ben xperia l kullaniyorum bu program ile yaptim ama program 4.4.4 olan cihazlari su an icin root etmiyor ama oncesini root ediyor bir sey olursa yazarsin

erknayn

Üyecik
Hocam malesef oda işe yaramadı senin bl kilit açıkmıydı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam Xperia S model telefonum var. Ancak anakartı arızalandı ve degıstırmek durumunda kaldım. Xperia S olan telefonum Xperia SL oldu. Cihazımı 4.4.4 kitkat a yükseltmek istiyorum ancak Xperia SL için uygun olan rom u mu atmam lazım yoksa Xperia S ıcın olan rom da yeterlı olur mu ?

pasa71

Üyecik
selam benim de SONY M2 var fakat root u göremedim daha önce x8 im vardı ve root yaptım rom yükledim biraz bilgim var M2 ye nasıl yapılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam muhterem gec oldu fakat interneti yeni bağladık . andiroid i sormuşsun 4,4,2 mod nosu D2302 dual

stat counter