Sony KDL-32BX320 hakkında

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Valla banlanmışsın, Neyse görürsen ben sana yorum atmış olayım..

Ben senin aldığım yada almayı düşündüğün fiyatın biraz üstünde almıştım yanlış hatırlamıyorsam, ama son derece memnunum.. tek canımı sıkan yanı arada ses formatını desteklemiyor olması :) 1 TB usb harici HDD takılı ve içerisinden filmlerimi rahatlıkla izleyebiliyorum, Resim , video, müzik gibi dosyalarım da bile herhangi bir sorun yaşamıyorum, dediğim gibi bazı filmlerimde ses formatı desteklemiyor diyor, ama onlarda mp4 olmasına rağmen tuhaf oluyor. Görüntü var ses yok :)

Bunun yanı sıra görüntüsü çok net parlak bir ekrana sahip, yüksek çözünürlüklü filmlerde herhangi bir durum söz konusu değil ;)

Tavsiye ederim

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Valla banlanmışsın, Neyse görürsen ben sana yorum atmış olayım..

Ben senin aldığım yada almayı düşündüğün fiyatın biraz üstünde almıştım yanlış hatırlamıyorsam, ama son derece memnunum.. tek canımı sıkan yanı arada ses formatını desteklemiyor olması :) 1 TB usb harici HDD takılı ve içerisinden filmlerimi rahatlıkla izleyebiliyorum, Resim , video, müzik gibi dosyalarım da bile herhangi bir sorun yaşamıyorum, dediğim gibi bazı filmlerimde ses formatı desteklemiyor diyor, ama onlarda mp4 olmasına rağmen tuhaf oluyor. Görüntü var ses yok :)

Bunun yanı sıra görüntüsü çok net parlak bir ekrana sahip, yüksek çözünürlüklü filmlerde herhangi bir durum söz konusu değil ;)

Tavsiye ederim

açamadiğin video formati varmi? abi

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
açamadiğin video formati varmi? abi

valla var ya.. Ama onu cumartesi kontrol etsem olur mu.. Çünkü HDD de bi dünya film var :) baya görmedikleri var. :) Ama site üzerinden bakabilirsin istersen..Ben gözümden birşey kaçırırsam diye :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
valla var ya.. Ama onu cumartesi kontrol etsem olur mu.. Çünkü HDD de bi dünya film var :) baya görmedikleri var. :) Ama site üzerinden bakabilirsin istersen..Ben gözümden birşey kaçırırsam diye :)

olur baskan:)

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
32bx420 olanı kullanıyorum [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] abi bazı videoları açmıyor bir iki kere açamamıştım hangileri sorma ama :D ama kaliteli iyi bir televizyon ben genelde ps3 için kullanıyorum sorun yaşamadım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aradaki farklarınında bendeki full hd sanırım sadece bu