Sony eurasia garanti nerede

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar sahibinden.com aracılığıyla bi adamla buluşup xperia z cihaz aldım. Bana garanti belgesinin ve faturasının ev taşırken kayboldugunu söyledi. Kamerasında sorun oluştuğu için Sony' i aradım. Garantimin kaç ay kaldığını öğrenmek istiyorum dedim. Oda garanti belge ve fatura olmadadan sorgulayamayız ama ithalatci firma ismini ögrenebiliriz dedi bende tamam dedim. Cihaziniz sony eurasia tarafından ithal edilmiş dedi. Ve kapattık. Google dan aratıyorum birsürü sony firması var anlayamadım gitti bu işi. Daha önce sony eurasia garantisine cihaz veren varsa bana yerlerini söyleyebilir mi . Garanti ve fatura olmadan olmaz diyorlar ama bir şansımı deneyeyim yinede, benim saçma buldugum ithalatcı firmayı bulabiliyorsun demekki garantisi var garanti belge ve faturası ne alaka, artık çoğu servis imei den bakıyor cihaza.Neyse bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi forumlar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bilgili bir arkadaş yok mu bu konuda

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
o satıcıya gitsin faturanın 2.suretini istesin satıcıda olur belli süre saklaması gerek.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
o satıcıya gitsin faturanın 2.suretini istesin satıcıda olur belli süre saklaması gerek.
Oda cihazı başka birinden almış arayım bulamazsam birşey yapamam dedi. Servisi arayacağım ama telefon numarası yerini vs bilmiyorum sony eurasianın