Sony Ericsson W960i

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sony'nin yeni telefonuna ait yeni görüntüler aşağıdaki galeride.

İncelemesi, çok yakında SDN'de.

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
çok geniş bi telefon bu yaa.sony sevdiğim halde bu telefonu beğenmedim ...

sancak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefon benim hosuma gidiyor biraz kalibi genis ama hafizasi ve resim kalitesi cok güzel. Sony ericsson walkmann telefonlerinin bataryasi uzun süre dayaniklikli. Bence güzel bir telefon.

Yurt disindaki arkadaslara tavsiyem ilk cikan telefonleri almayin biraz zaman gecsin 6 ay gibi zaman birimi, cünkü Almanyada Telefon sebekeleri kendi programlarini yüklüyorlar telefona bu bazen hata olustura biliyor telefonlerda. Belirttigim süre birimini bekleyin yada fabrikadan direk olarak siparis edin.

semiramis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar o telefonun özelliği orada zaten nokia n95 gibi mükemmel telefon bence n95 ten daha iyi zaten bazı özellikleri ile geçiyor

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
semiramis dedi ki:
arkadaşlar o telefonun özelliği orada zaten nokia n95 gibi mükemmel telefon bence n95 ten daha iyi zaten bazı özellikleri ile geçiyor
N95 8Gb versiyonunun benzeri şarj konusunda (belki)üstündür ama görünüş olarak N95 kamera olarak N95 (5mp) ilk olarak N95 üstün -bence....

1000 ytl den aşağı ineceğini düşünmüyorum telefonun beklemeye değer mi tartışılır...

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
SeRCaN dedi ki:
semiramis dedi ki:
N95 8Gb versiyonunun benzeri şarj konusunda (belki)üstündür ama görünüş olarak N95 kamera olarak N95 (5mp) ilk olarak N95 üstün -bence....

1000 ytl den aşağı ineceğini düşünmüyorum telefonun beklemeye değer mi tartışılır...
+ symbian

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ama bildiğim kadarıyla 1000 ytl seviyesine yaklaştı yakında inebilir.