Sony Ericsson T303

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sony Ericsson, Almanya'da gerçekleşen CeBIT'te yeni modelini duyurdu. Sony Ericsson T303, kayar kapaklı olmanın dışında boyutları ve yeteneği ile de dikkat çekiyor.

Sony Ericsson T303, firmanın alışılmadık modellerinden biri olarak gösterilebilir. Kayar kapaklı modelleri yok denecek kadar az olan Sony Ericsson'un bu modeli, özellikle de boyutlarıyla dikkat çekiyor. FM radyosu, MP3 desteğinin yanı sıra düşük çözünürlüklü sayılabilecek 1.3 megapiksellik bir de kamerası bulunuyor. USB desteği olan telefonun Bluetooth bağlantısı da mevcut. 93 gramlık ağırlığı, 83 x 47 x 14.7 mm'lik boyutları, 1.8 inçlik ekranı ile bu model, 2008'in ortalarında marketlerde yer alabilecek. Bu özelliklere göre fiyatının oldukça düşük olması bekleniyor.

sony_ericsson_t303.jpg

:: Telefonu beğendiniz mi? Cevabınızı bu başlıkta paylaşın.

Bilgi için: Sony Ericsson
SDN - http://shiftdelete.net

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
En sonunda siyah motiflerin dısında bir telefon cıkmış oh be :)

Alınabilir bir telefon fiyatıda düşük olacaktır bi ihtimal..

Son söz olarak düşük fiyatlı bir telefon için şık tasarım.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bence de fiyatı çok düşük ama 2008'in ortasında çıkacak bir telefon için o kamera çözünürlüğü nedir öyle ya? :(

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Evet abi ya o nedir hakkaten öyle..

Sanırım orta seviye olması için öyle olmuş diyorum ben..

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
2.0 MP kamera neredeyse artık bi' standart, hal böyleyken böyle bi' telefon üstelik 2008 in ikinci çeyreğinde hangi özelliğiyle pazarda tutunacak. Ha fiyatı 100 TL olacaksa ayrı ya da yaygın şebeke ağına sahip bi' GSM firmasıyla paket olarak arz edilebilir.
Misal.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben de fiyatı o civarlarda falan olur diye düşünüyorum. 200'den fazla asla verilmez :D

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Troy dedi ki:
Ben de fiyatı o civarlarda falan olur diye düşünüyorum. 200'den fazla asla verilmez :D
WallkmanPhone® beklenen satış rakamlarına ulaşamadı. K serisinin kamera yeteneğini de Samsung ve Nokia kolayca egale etti hatta solladı. Abilerin işi zor vesselam. Tabi söylediklerim üklemiz için geçerli. Genç nüfus bi' tarafa değişime kapalıyız bi' de biz[size=6pt]-abi Nokia yaa, adam gibi telefon, herşey var abi Nokia'da, ikinci elide var-[/size] Ecnebi memleketlerinde işler nasıl yürüyor bilemem.

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
tip güzel ama iş yok :S beğenmedim

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Yeni model olabilir ama fuara saklanacak model bu olmamalı bence. Fuarda paylaşılacak modeller High-End dediğimiz son teknoloji ürünü modeller olmalı.

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bende ufak resmini görünce dedim ya kamerada coşmuştur ya da müzikte çığır falan açmıştır.Ama bu normal bir telefo yani teknoloji fuarında serginelecek telefonları buysa biraz sorun var demektir Sony-Ericsson'da.

Troy dedi ki:
Fuarda paylaşılacak modeller High-End dediğimiz son teknoloji ürünü modeller olmalı.
Şu High-End biraz anlamsız değil mi,end kelime anlamı olarak son,bitiş veya arkası olmayan manasında.Yani high-end denilen modeller de mutlaka bir gün eskiyecek ve yenisi gelecek onların yerine.High-Last desek daha iyi olabilir kanımca çünkü Last'ın en son anlamıda bulunmakta.
Belki High ile bir bağlantısı olduğundan denmiştir bilemiyorum ama end olması garip geldi.