Sony BRAVIA VPL-AW15.. Cok Memnunum... Mukemmel...

Bu konuyu okuyanlar

ercngns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar.. Oncelikle soylemek istiyorum ki ben amerikada yasiyorum ve 2 hafta once bu cihazi aldim. 3D destegi yok ama ben cidden hayatimda bu kadar buyuk ve net bir goruntu sadece sinemada gordum :) Cihazi ebay de acik artirmadan 450$ a aldim... Size tavsiyem eger multimedya icin projeksiyon almayi dusunuyorsaniz kesinlikle ve kesinlikle kontrast oranina daha cok dikkat edin.... Bu cihazla gunduz isiklar acik yada perdeler acik dahi olsa normal TV gibi goruntu aliyorum ben... Cihaz boyut ve agirlik olarak da biraz fazla ama kesinlikle hakkini veriyor... Bu arada normal fiyati 1000-1300 dolar arasi diye biliyorum ve ben cidden sansima denk gelerek aldim cihazi sifir kutusunda 450$ :) Projeksiyon konusunda birazda olsa bilgim var. Sormak istediginiz birsey olursa burdan cevaplayabilirim elimden geldigince. Tesekkurler...

Goruntuden size 2 ornek vermek istedim... Isikli ve Isiksiz ortam..... Odadaki butun isiklari actim :) :)

NOT : Bu fotolari cihaz Eco Moddayken yani isik seviyesi en dusuk ayarda cektim...

qrr6.jpg

ejwi.jpg

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bu fiyat araliginda bu alinmaz sen ucuza almişsin sadece birde bunun içindeki lanbasi midir nedir o degişecek bir süre sonra:dirol:

ercngns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu fiyat araliginda bu alinmaz sen ucuza almişsin sadece birde bunun içindeki lanbasi midir nedir o degişecek bir süre sonra:dirol:

Turkiye sartlarinda tabiikide alinmaz... Cihaz cok profesyonel bir cihaz.. Dedigim gibi boyutu ve agirligi fazla ama iste bu cihaz gercek ev sinemasi keyfini yasatabilenlerden birtanesi bence.. Cunku dedigim gibi goruntuyu elimden geldigince buyuttum en buyuk duvarima yansittim ve o halde bile goruntude en ufak bir bozulma bile olmadi... Lambasina gelince 2 tane yedegini simdiden aldim :) tanesi 30$ dan...