Sonunda intihar edicem

Bu konuyu okuyanlar

İsyankar97

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Hayattan gram zevk almıyorum.

Sürekli içimde umutsuzluk,pişmanlık ve sıkıntılar var.

21 yaşındayim yaşitlarim universteyi bitircek

Ben beyinsiz oldugum için lise diplomasıyla kaldım.

Hiçbir vasfım,kabiliyetim,ünvanım yok

Şuanki işim rahat fakat hicbir gelecegi yok asgari ucretle calısıcam omur boyu

Herkes okudu bir okul bitirdi ben hiçbirşey olamadım

Benim için en hayırlısı ölmek

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933

Arkadaşım senin hayatında gram iyi bir şey yok mu sen bu karamsarlıkla kendini tüketmekten başka hiç bir şey yapamazsın 21 yaşındasın gören 40 oldu zanneder.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Seninle aynı durumdayım yaklaşık 2 senedir ağır depresyondayım ve durum gittikçe daha kötü bir hal almaya başladı. Kendimi dış dünyadan soyutladım hiçbir şey umrumda değil intihar fikri bana da çok mantıklı geliyor ama henüz deneme aşamasına geçemedim. Acısız bir intihar istemiyorum bu yüzden bileklerimi keserek yapmayı düşünüyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Hayattan kim zevk alıyor ki zaten?

Kendine görev koymalısın. Tüm dünyayı önünde diz çöktüreceksin gibi gibi.
Varya hayal gücüme baksanıza. Annunakiler hakkında çok okudum sanıyorum :D hehuehuehuhe

Eğlencene bak dünyayı salla zaten böyle gelip böyle gidecek.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Seninle aynı durumdayım yaklaşık 2 senedir ağır depresyondayım ve durum gittikçe daha kötü bir hal almaya başladı. Kendimi dış dünyadan soyutladım hiçbir şey umrumda değil intihar fikri bana da çok mantıklı geliyor ama henüz deneme aşamasına geçemedim. Acısız bir intihar istemiyorum bu yüzden bileklerimi keserek yapmayı düşünüyorum.
Moonwalk yaparak bileklerini kes. Değişiklik olsun :)

İnan bana Her geçen gün Cahil insanlar görünce kendimi daha yüksek Irk gibi görüyorum :) :D
Ben doğmamıştan önce Milyarlarca hücrenin arasından ben en güçlü çıktıysam bende neyse olmalı diyorum :D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,171

Üni oku yada özele atıl. Dükkan kur hobin olan mesleği yap. Ve en önemlisi mutlu olacağın biri ile evlen.

Yani bu işler istan etmekle olmuyor girişim şart....

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Allahın verdiği canı sen nasıl alırsın?
Çek bir kredi. Aç internet cafe. Ya da başka bir iş kur. Bu dünyanın öteki tarafı var. Elin ayağın var gözün görüyor. Bunlara şükredeceğine intahar diyorsun.

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Ya saçmalamayın kardeşim, ciddi misiniz siz? Ne intiharı?
Herkes bir sürü sorun yaşıyor, hayat bir sürü sorun çıkarıyor, bunların çaresi gerçekten intihar mı sizce?
Sonunda mutlu olma ihtimali için gidişatı değiştirecek kararlar almak daha mantıklı değil midir?

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bu yazın unutmayacak olduklarım arasındasın kardeşim

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Nick entry uyumu ahahaha [emoji23]
Ben de senin gibi düşünüyorum kardeşim ama her şeyi tek hamlede bitirebileceğini düşündüğüm zaman bir rahatlama geliyor. Zaten senin için zaman duracak, sonsuzluğa karışacaksın, yaşa gitsin. Bu gibi psikolojik durumlarda tesellinin işe yaramadığını bildiğimden senin istediğin şekilde konuşuyorum:)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Seni görende zannedecekki biz çok memnunuz hayatımızdan ama yaşıyoruz hayatımıza düzen veriyoruz bak işin kolaymış ama ben ücretle öyle işlerde çalışan insanlar tanıyorum ki düz yolda yan yan yürüyorlar yorgunluktan
Beterin beteri var biraz şükret

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Dostum psikolojik boşluğunu en iyi araştırarak, dinine sarılarak doldurabilirsin. Umutsuzluk senin gözlüğün olmuş, etrafa o gözlükle bakıyorsun. At artık o gözlükleri. Hayata umutla bakmanın zamanı geldi.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
ABD ye git bi orda çalış bakayım orda saatlik maaş geldiği için aylık değil yani intihar edemessin orda akşamoğlu hep bişey alırsın maaşınla insaanı mutlu eder

bayanmeraklı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

İkinizde saçmalıyorsunuz. Şu anki işinizde yükselmeye bakın. Hemen ölümü düşünmek kolaydır. Emin olun bunu içtenlikle söylüyorum. Daha ağrlarını yaşadım bu hayatta.Ama unutmayın Allah kuluna kaldıramayacağından ağır yük vermez.Sabredin ve dua edin bunlar sizi rahatlatabilir

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
İkinizde saçmalıyorsunuz. Şu anki işinizde yükselmeye bakın. Hemen ölümü düşünmek kolaydır. Emin olun bunu içtenlikle söylüyorum. Daha ağrlarını yaşadım bu hayatta.Ama unutmayın Allah kuluna kaldıramayacağından ağır yük vermez.Sabredin ve dua edin bunlar sizi rahatlatabilir
Çok fazla haklısınız hayran kaldım hocam

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Sen daha liseye gidiyordun galiba bu ne hayattan bıkkınlık?

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Ya yeter intihar intihar intihar bize bakın ilk engelde duruyor muyuz? HAYIR yoksa şimdiye kadar intihar etmiştim. Bak şimdi hiç yoktan ölsem en azından Konu açarlar Mod adayımız vefat etti diye :) bu kadar karamsar olmayın sanki benim gibi iyimser insanların hiç bir derdi yok emin ol senden daha fazla derdim var diyorsun ki yeteneğim yok şu yok bu yok işimde gelecek yok ya çaba sarf etmiyorsun ki 21 yaşındasın 21 git bir programlama öğren en azından işinde çalışırken para kazanırsın onu geçtim git ne biliyim medya işine falan gir. Yeteneğim yok diye bir şey olamaz yetenek kimseye doğuştan gelmiyor hepsi bir çalışmanın sonucunda oluyor.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
ABD ye git bi orda çalış bakayım orda saatlik maaş geldiği için aylık değil yani intihar edemessin orda akşamoğlu hep bişey alırsın maaşınla insaanı mutlu eder
Ezbere yalan yanlış konuşmayın, bir araştır bakalım ABD de intihar etme oranı ne durumda diye. En yüksek oran ABD de ve Japonya'da bildiğim kadarı ile.

Dini inancın zayıfsa ve bir hedefin de yoksa insanların boşluğa düşme umutsuzluğa kapılma riski çok daha fazla oluyor. O yüzden k ndinize bir hedef belirleyin sevdiğiniz istediğiniz bir şey uğruna emek ve zaman harcayan.

Son düzenleme:

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Arkadaşım aşağı yukarı her hafta benzeri konular açıyorsun. Bak seni yargılamak kimseye düşmez ama belli ki sen yakınmaktan başka hiç bir şey yapmayan birisin. KENDİNİ TEDAVİ ETMEYİ DENE! Git bir psikoloğa danış o gerekli yönlendirmeleri yapar.
Yaşım 21 hiç bir şey olamadım diyorsun benim 24 yaşında DGS ye hazırlanan arkadaşım var. Biraz tedavi etmeye çalış kendini. Sürekli kendini dinlersen daha kötü hissedersin.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Ezbere yalan yanlış konuşmayın, bir araştır bakalım ABD de intihar etme oranı ne durumda diye. En yüksek oran ABD de ve Japonya'da bildiğim kadarı ile.

Dini inancın zayıfsa ve bir hedefin de yoksa insanların boşluğa düşme umutsuzluğa kapılma riski çok daha fazla oluyor. O yüzden k ndinize bir hedef belirleyin sevdiğiniz istediğiniz bir şey uğruna emek ve zaman harcayan.
Ezbere konuşmayın diyorsun al bak bakıyım Amerika nerede??? İntihar oranı en yüksek 10 ülke!

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Ezbere konuşmayın diyorsun al bak bakıyım Amerika nerede??? İntihar oranı en yüksek 10 ülke!
Aslında tam tersi olması lazım ama nedense Avrupa'da intihar oranı daha fazla. Adamlara rahat batıyor olabilir çünkü bu istatistiklerin hiç mantıklı bir açıklaması yok. Türkiye'nin 79.sırada olması baya şaşırtıcı herkes hayatından memnun galiba.

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Aslında tam tersi olması lazım ama nedense Avrupa'da intihar oranı daha fazla. Adamlara rahat batıyor olabilir çünkü bu istatistiklerin hiç mantıklı bir açıklaması yok. Türkiye'nin 79.sırada olması baya şaşırtıcı herkes hayatından memnun galiba.
Türkiye memnun değilse bile memnun olmayı bilen bir ülke.

Silinsin Hesabımm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
İntihar edince her şey düzelecek sanki. İntihar bir çözüm değildir. Her ne olursa olsun hayatımıza devam etmemiz gerekiyor. İnsanların kendimiz hakkında söylediklerine çok takılmayalım. Sanki herkes dört dörtlük. Ben de kötü zamanlar geçirdim ve geçirmeye de devam ediyorum, iki kez intiharı düşündüm ama intihar etmedim. Dediğim gibi ne olursa olsun hayata devam etmemiz gerekiyor. İleride neler olacağını bilemeyiz. Bir bakmışsınız ummadık yerden mutluluk bulur sizi. Sabredin bu hayatta, bir taraftan da bir şeyler çabalamaya çalışmamız gerekiyor.

İsyankar97

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Hiçbir mok olamadım hayatta

bir ünvanım yok, ayakcıyım

Az paraya surunuyorum

Reaksiyon puanı
16,118

bunu dinle kafayı bozma topla yaşamayı sev kedi besle uygun yerlere yoğurt taslarında su koy günde iki kere suyu değiştir yoğurt tasına mama koy kediler mutlu olsun.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026

bunu dinle kafayı bozma topla yaşamayı sev kedi besle uygun yerlere yoğurt taslarında su koy günde iki kere suyu değiştir yoğurt tasına mama koy kediler mutlu olsun.
Aman hocam sizde gitar çal şarkı dinle vb vb. Bence bunlarla bi şey olmaz. Adam akşama kadar boşum demiyor? Çalışıyor. Bide kedi mi bakacak? Hayat böyle toz pembe mi? Şarkıyla düzelsin?

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bu şekilde olan insanları çoğu psikoloğa gidecek para bulamıyor.