[Sona Erdi] [Kampanya] IObit Advanced SystemCare PRO 5

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
largeImg.png

Kampanya 21 Şubat gece 02.00'de başlıyor. :)

GIVEAWAY: we're giving you the full current version of IObit Advanced System Care PRO 5, worth $19.95, through the Downloadcrew Giveaway website, starting midnight Tuesday 21 February through to 23:59 Wednesday 22 February, Central European Time. During this period, everyone and anyone can download and get a serial code. The download link here will take you to the Downloadcrew Giveaway website!

kampanya

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
bu programda kampanyaya doymadı son haftalarda bedava dağıtsalar direk işte :)

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
iobit zaten kampanyalardan program satamıyordur :D

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
22 Şubat ise yarın da alabiliriz sanırım kalırsa :)
teşekkürler....

k3kin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya bişi sorcam bu programı kaldırıp tekrar kurarsak nasıl olacak diyelimki format atmak gerekti pc ye. ee nası tekrardan orjinal yapcaz? yani bu dağıtılan keyler ortak oluyor genelde. dolayısıyla bi daha kullanmak mümkün değilmiki? format atınca gidiyormu acaba?

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
ya bişi sorcam bu programı kaldırıp tekrar kurarsak nasıl olacak diyelimki format atmak gerekti pc ye. ee nası tekrardan orjinal yapcaz? yani bu dağıtılan keyler ortak oluyor genelde. dolayısıyla bi daha kullanmak mümkün değilmiki? format atınca gidiyormu acaba?

Bilgisayarınızın kimliklerini alıyorlar. Formattan sonra kursanızda sizi tanıyor sistem lisansı eklemenize izin veriyor sanırım.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Bilgisayarınızın kimliklerini alıyorlar. Formattan sonra kursanızda sizi tanıyor sistem lisansı eklemenize izin veriyor sanırım.

keşke öyle olsa :D yemiyor hocam bi daha kampanya keyini. max aktifleştirme sayısına ulaşılmıştır gibi bi hata almıştım daha önce :D

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Opss yanlış yazmışım düzelteyim bari , eyvallah :D

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
keşke öyle olsa :D yemiyor hocam bi daha kampanya keyini. max aktifleştirme sayısına ulaşılmıştır gibi bi hata almıştım daha önce :D

Hocam bu kampanyadaki keyi kulanıyordum. Daha önceki kampanyadaki keyleri giriyorum şuan onların günü geçti mesela sayısı flan hala kabul ediyor. Format atmadım ama lisanslar arasında geçiş yapıyorum onaylıyor.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Hocam bu kampanyadaki keyi kulanıyordum. Daha önceki kampanyadaki keyleri giriyorum şuan onların günü geçti mesela sayısı flan hala kabul ediyor. Format atmadım ama lisanslar arasında geçiş yapıyorum onaylıyor.

olabilir. üzerinden biraz zaman geçsin kabul etmez. çünkü bi süre sonra internete düşüyor keyler. o zaman da aktifleştirmek mümkün olmuyor :)