Son zamanlarda sizi en fazla heyecanlandıran oyun

Bu konuyu okuyanlar

evren tepe

Öğrenci
Editor
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar 2016'nın ikinci ayına girdik ve bu sene çıkacak tonla oyun var. Peki sizi en fazla heyecanlandıran oyun ne ? 2015'i de buna katabilirsiniz. Beni son zamanlarda The Division çok heyecanlandırıyor vallahi yalan yok :D BETA'sını oynadıktan sonra hele daha çok heyecanlandım. Soruları buradan alabilirim. Öpüyorum :D

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Beni en çok Hitman heyecanlandırıyor. Bayılıyorum ve merakla bekliyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
The Division ancak çok karışık. :D

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Payday i bi ben anlayamadım nasıl oynanacağını tüm dlcleri ile almıştım zamanında iade etmiştim :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
@evren tepe Görmüştüm hocam, çok güzel bir çalışma. :D

evren tepe

Öğrenci
Editor
Reaksiyon puanı
1
Payday i bi ben anlayamadım nasıl oynanacağını tüm dlcleri ile almıştım zamanında iade etmiştim :D
Karışık değildi aslında. hangi sorun karşısında ne yapman gerekiyo onu anlaman lazımdı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
The Division'u ben de merakla bekliyordum ama, grafiklerini kurcalayip düsürdüklerini ögrenince merak falan kalmadi dogrusu. Hitman bölüm bölüm cikacagi icin o da fazla ilgimi cekmiyor. Oyunun ilk bölümünü oynayacaksin sonra bir ay bekleyeceksin ki ikinci bölümü ciksin.

En cok heyecanlandiran DOOM ve Dead Island 2. Umarim hayal kirikligina ugramam..

evren tepe

Öğrenci
Editor
Reaksiyon puanı
1
The Division'u ben de merakla bekliyordum ama, grafiklerini kurcalayip düsürdüklerini ögrenince merak falan kalmadi dogrusu. Hitman bölüm bölüm cikacagi icin o da fazla ilgimi cekmiyor. Oyunun ilk bölümünü oynayacaksin sonra bir ay bekleyeceksin ki ikinci bölümü ciksin.

En cok heyecanlandiran DOOM ve Dead Island 2. Umarim hayal kirikligina ugramam..
Aslında ben çok fazla downgrade fark etmedim. Ben hep oyun içerisindeki fizik'ten etkilenmişimdir The Division'da da onu hissedebildim. Bir de oynanabilirlik iyi olduktan sonra gayet keyif veren oyunları gördük. Güzel oynansın keyif versin başka bir şey istemez :D

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
O Mafia Lost Heaven'ın bende ayrı yeri var. Kurtlar Vadisi yaması yükleyip oynardık. Adamlar manyak senaryo yapmışlardı :D
Bende hala duruyo :D Bi buydu bide gta vice city e kurtlar vadisi aması atmışlardı Vcd ler çoktu ozaman
Off tommy reis :D :D :D

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Rise of the tomb raider

Şu çürümüş ekran kartını değiştirsem ilk oynayacağım oyunlardan. Spoiler yememek için hiçbir videosunu izlemiyorum. Bakalım oynamak ne zaman nasip olacak.