Snopy Usb Joypad Mavi Sg-301

Bu konuyu okuyanlar

Ayberk_Aybek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese güzel günler arkadaşlar.

Gamepadler oldukça pahalandı bu yüzden bende fiyatlar iyice artmadan oyun ve oyun ekipmanı stoklamaya bakıyorum.

Snopy Usb Joypad Mavi Sg-301 1.8M Kablo Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bu model kafama baya bir takıldı, oldukça ucuz ve 5 yıldız. Yorumlarda gayet iyi. Tutuşu, hissiyatı baya iyi deniliyor. Almak istediğim Gamepad aslında Logitech f310 du. eskiden 70 tl'ye bulabildiğimiz bu ürün şu anda 170-200 tl civarında geziyor. Daha ucuza bulmak da mümkün ama 159 tl'nin altına düşmüyor.

Gamepad hakkında bilgisi olan arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var. Ülkemizde oyun oynamak oldukça lüks bir hobi oldu ve şu anda elimden geldiğince steamdan indirimden oyun yakalamaya çalışıyorum. Oyunu oynayacak vaktim yoksa bile indirimse ise alıyor ve '' Şimdi almazsam gelecekte almak istediğimde hiç alamam veya vereceğim fiyat yüzünden oyundan aldığım keyfin baltalanacağını düşünüyorum. Önümüzdeki haftaya sipariş vermeyi düşünüyorum bu ürünü, zam yemeden almak en mantıklısı. Acelem de bu yüzden zaten.

eğer max 80 tl ye bir gamepad öneriniz varsa da dinlerim. Şimdiden herkese teşekkürler.