smurfhesap.net dolandırıcılığı

Bu konuyu okuyanlar

bera336

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben 4 sezon boyunca challenger olarak oyunu oynamış ve son iki sezondur oyunu bırakmış birisiyim. Diğer sitelerde stok olmadığı için smurfhesap.net adlı siteden hesap almak gibi bir hataya düştüm. Tüm konuşmaların screenshotları alındı ve müsait bir zamanda eklenecektir. Öncelikle konuştuğum kişinin site sahibi olduğunu belirteyim; yani herhangi bir çalışan değil.

Hesabı almak için bir support temsilcisi ile görüştüm. Nick konusunda biraz tereddütlerim vardı iyi bir isim ayarlayabilir mi dediğim zaman "Hepsi güzel " denildi. Bende peki dedim. Hesap geldikten sonra girişimi yaptım fakat premium hextech kutusu açılmış ve hesapta bulunan sarı öz 650den 800e çıkmıştı. Ayrıca hesabın ismi berbattı fakat bu önemsiz.
Hesabı alıp kapsülleri açtım ve herolarımı ayarladıktan sonra rankede girmeden önce, canlı desteğe hesaptan memnun olmadığımı fakat iade istemediğimi iki kere belirttim. Fakat site sahibi herşeyi büküp, kıvırıp kendisine hakaret olarak aldığı için işler biraz değişti. Önce bu sorunları müşteri yorumunda belirteceğimi söyledim(iade talebim yok). Fakat şahıs bunu duyunca biraz bozuldu ve hesabı geri alıp, beni siteden banlayacağını ve paramı iade etmeyeceğini söyledi. Kısacası iade istemediğim halde hesabı geri alıp, paramın üzerine yatacağını belirtti ve dediklerini yaptı. Benim kendisine etmediğim bir sözü, kendisine etmişim gibi gösterip bide üzerine bana hakaret etti. Kısacası şahıs ve site güvenilmezdir. Ayrıca yazdığım başka bir forumda bana cevap verip, yaptığı hataları görmezden geldi ve kendisini haklı çıkarmaya çalıştı. Tabi resimler açık ve net olduğu için işe yaramadı. Kısacası smurfhesap.net güvenilmez bir sitedir. Daha iyileri varken benim düştüğüm hataya düşüp, paranızla rezil olmayın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Silinebilir sorun çözüldü.

Son düzenleme: