SMS Programları hakkında bilgi isteği?

Bu konuyu okuyanlar

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar,

HTC Desire HD kullanıyorum, telefonuma kurmak istediğim bir program var ama ilk önce kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını almak istiyorum.

1- SMS Backup & Restore
2- SMS Backup +
3- SMS Backup

Yardımcı olursanız memnun olurum :) :)

ibhado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu yazdıkların program ismi mi yoksa bu özellikleri olan program mı arıyorsun?
benim memnuniyetle kullandığım GoSMS programı var bir çok özelliiği var tavsiye ederim.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu yazdıkların program ismi mi yoksa bu özellikleri olan program mı arıyorsun?
benim memnuniyetle kullandığım GoSMS programı var bir çok özelliiği var tavsiye ederim.

Telefonuma SMS Backup & Restore programını kurdum ve sorunsuz olarak çalışıyor. Gece 01:00'da ayarladım, otomatik olarak yedekliyor. :) :)

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bende değişik bir soru sorayım neden smsler yedeklenir ?

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende değişik bir soru sorayım neden smsler yedeklenir ?
Sanırım neden yedekleme ihtiyacı duyduğumuzu soruyorsun yani mesajları saklama sebebimiz. Kendim için cevap vericek olursam; mesela bundan 1 sene evvel bilmem nereye gitmiştik hatırlıyor musun dendiğinde ve ne yapmaya gitmiştik dendiğinde cevabı 1 sene önce yazdığı mesajda bulabilirim. Ben onları anılarımı tarihlendirme de kullanıyorum diyebilirim.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sanırım neden yedekleme ihtiyacı duyduğumuzu soruyorsun yani mesajları saklama sebebimiz. Kendim için cevap vericek olursam; mesela bundan 1 sene evvel bilmem nereye gitmiştik hatırlıyor musun dendiğinde ve ne yapmaya gitmiştik dendiğinde cevabı 1 sene önce yazdığı mesajda bulabilirim. Ben onları anılarımı tarihlendirme de kullanıyorum diyebilirim.

:thumbup1: :thumbup1: