Smm paneller

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

muzaffermtl

Üyecik
Merhabalar arkadaşlar,
Smm sitelerin neredeyse hepsi bu paneli kullanıyor. Bu panel kiralık midir yoksa satılık mi, nereden alabilir veya kiralayabilirim?
Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Örnek Siteler;
KuruMedya | SMM Panel - #1 Sosyal Medya Bayilik Paneli
YILMAZMEDYA.NET - #1 Sosyal Medya Bayilik Paneli
Sosyal Medya Bayilik Paneli - İnstagram Bayilik Paneli
Takipciniz | SMM Panel - #1 Sosyal Medya Bayilik Paneli
JetSosyal - Sosyal Medya Bayilik Paneli
Ayrıca bu sitede (Müşteri Paneli - SMM PANEL TR | Türkiye'nin Resmi SMM PANEL TR Hizmeti - Bayilik Hizmetleri - SMM PANEL Script) satılan paneli kullanan var mı?

vasadd

Üyecik
Listeye görmeyince üzüldüm izninizle ben ekliyim. Panellere gelince, aylık lisans ücreti sınırsız açık kaynak sınırsız şifreli dosya, lisanslı gibi birçok satış modelleri ve buna benzer fiyat tarifeleri var. Listenizdeki panellerden biriyle aynı yazılımı kullanıyorum. Kullandığım yazılımın ücreti 1500₺ ve tek domain lisanslı örneğin. Domain değiştirmek istenildiğinde ek ücret oluyor. Sonra tabi bu panelleri kiralayınca servislerde ekli gelmiyor. Bu listediğiniz panellerde biryerlerden servisleri çekiyor. Bunu işin içine girince zamanla keşfederek öğrenirsiniz. Başlangıç olarak panel bulma derdinde kolaylık olması için size yardımcı olabilirim. Yeni bir panel hazırlıyoruz. Bayiiliklerimize dağıtacağız. Çok para var girersek bizde ucundan kazanırız gibi düşünmeyin çok zahmetli iştir. Binbir türlü incik bincik zahmetli uğraştıran yönleri var. Destek kısmını yok yere meşgul edenlerde cabası tabi. ( müşteri veya müşteri olmak isteyenlere veya sadece ziyaretçilere değil sözüm. Bambaşka destek talepleri alıyorsunuz başka yerde yok böyle bişey ) Tüm bunlara rağmen uğraşır yaparım derseniz sitemizi takip edin bayiiler için panel tasarımımız hazır olduğunda sizde bayimiz olun alan adınızı alın gerisini biz hazırlayıp anahtar teslim vereceğiz.

Adresimize gitmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

stat counter