Smart Tv televizyonumu Pc ekranı olarak nasıl kullanabilirim? [Yardım!]

Bu konuyu okuyanlar

Kreasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar Philips 47pfl6097k/12 televizyonundan aldık, televizyon hakkında görüşümü bildirmem gerekirsa gayet memnunum, gerek ambilight, gerek 3d özelliği vs. tatmin edici durumda.

Merak ettiğim nokta televizyonumu pc ekranı olarak nasıl kullanacağım, yani ne yapmam gerekiyor ? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Televizyonum Bkz: http://www.philips.com.tr/c/televiz...-47-inc-easy-3d-dvb-t-c-s2-47pfl6097k_12/prd/

Kreasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ek olaraktan şöyle birşey de var, şimdi benim modemim huawei hem wifi özelliği var hem de kablolu, ama bilgisayarım masa üstü diye kablolu kullanıyurum, tv diğer odada kasayı oraya götürsem bile kabloyu götüremem, ama tv'nin aynı anda wifi özelliğinide kullanmak istiyorum pc ekranıyla beraber nasıl olacak bilen varmı acaba ?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
tv nin wi fi yını sadece tv için kullanabilirsiniz bi hdmi kablo ile tv ye bağlarsanız görüntü alırsınız yani pc ekranı olarak kullanabilirsinizi birde windows ayarlarından
Ses de varsayılan olarak tv nizi seçmeniz gerekiyor ses alabilmeniz için kablo götürmek istemiyosanız kasaya wifi adaptor almanız gerekiyor..

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
DLNA yöntemi ile sadece filmleri,müzikleri paylaşabilirsin eğer tv yi monitör olarak kullanmak istiyorsan bilgisayarı yanına götürüp kasayı hdmi kablosu ile tvye bağlaman lazım. Başka yolun yok.

Kreasyon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hmm, teşekkürler arkadaşlar.