Smart TV Sinyal Yok Hatası?

Bu konuyu okuyanlar

Splinter Usta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Değerli arkadaşlar kendinden uydulu tv bugün öğle saatlerinde sinyal yok hatası vermeye başlardı ve bende ilk kuruluma dönerek yeniden arama yapmaya çalıştım ama nafile. Türksat 4A arama yaptım gitti ve bir daha gelmedi. Otomatik arma manüel arama TGS ne yaptıysam gelmedi. Bu sorunun çözümü nedir? Bu sorunu sık sık veriyordu zaten.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Değerli arkadaşlar kendinden uydulu tv bugün öğle saatlerinde sinyal yok hatası vermeye başlardı ve bende ilk kuruluma dönerek yeniden arama yapmaya çalıştım ama nafile. Türksat 4A arama yaptım gitti ve bir daha gelmedi. Otomatik arma manüel arama TGS ne yaptıysam gelmedi. Bu sorunun çözümü nedir? Bu sorunu sık sık veriyordu zaten.

Evinde farklı bir uydu alıcın var mı? deneme yapsan sorunun kaynağını bu şekilde tespit etmiş olursun.

Splinter Usta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evinde farklı bir uydu alıcın var mı? deneme yapsan sorunun kaynağını bu şekilde tespit etmiş olursun.
Şuan elimde farklı bir uydu alıcısı var ve o uydu alıcısında sinyal kalitesi çok güzel. Fakat Smart tv de sinyal kalitesi bile yok

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
farklı uydu alıcısı ile dene... tabi ara kablo varsa önce onu değiştir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
servise ver baksınlar lnb den kaynaklı bişey olduysa tv etkilenir lnb düzgün belenemiyorsa sinyal zayıf olabilir....

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Tv smart ama bize akıl danışılıyor.