Skyrim ile ilgili sorum var yardım eder misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Merhaba arkadaşlar

Ps4 için skyrim aldım ama bir sorunum var
Oyuna başladım .Biraz ilerledikten sonra kral bana örümcek öldürme görevi verdi .Örümceği öldürdüm kralın yanına geri döndüm ama köydeki bütün askerler bana saldırıyorlar .Bu yüzden görevi tamamlayamıyorum
İnternetten oynayanları izledim onlar görevi normal bir şekilde tamamlıyorlar .Karşıma çıkan bütün köylüleri öldürüyordum.Acaba askerlerin bana saldırma sebebi bu mu ?

Teşekkürler
DSC_0203.JPG

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Şehirde yanlışıkla bir askere saldırdıysanız olabilir veya haritada o şehire ait bir asker denk gelmiş öldürmüş olabilirsiniz .

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
En baştan başlasam sorun çözülür mü ?

HunterCurse1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar topladığımız (üzerimizde ki )eşyaları kime satabiliyoruz ? Kılıç ,kalkan gibi şeyler alabiliyor muyuz ?

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Arkadaşlar topladığımız (üzerimizde ki )eşyaları kime satabiliyoruz ? Kılıç ,kalkan gibi şeyler alabiliyor muyuz ?

Şehirlerde dükkanlar var zaten girdimi tabelalardan görürsünüz kimisi simyacı kimisi kılıç vs satan yerler bu noktalardan alım satım yapılıyor.

CusHe

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Şehirlerde dükkanlar var zaten girdimi tabelalardan görürsünüz kimisi simyacı kimisi kılıç vs satan yerler bu noktalardan alım satım yapılıyor.
Yav kardeşim yardım edermisin benim PC'de Skyrim var altyazıları açınca altyazı gelmiyor crosshair gelmiyor ve eşyaların üstüne gelince al tarzı falan birşey demiyor ekranda can barı yok eğilince gizlilik derecesi yok ne yapabilirim...
--- Gönderi Güncellendi ---
Harbi diyorum forumdan soğudum kimse konuma cevap vermiyor

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gizli değilken bir eşya çaldıysan yada halka zarar verdiysen olabilir :)