Skype'a bomba güncelleme!

Bu konuyu okuyanlar

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
SM1fB18.png

Dün gece 1.30 2.00 civarlarında indirilmeye sunulan SKYPE güncellemesi çok büyük bir yeniliğe imza attı. Bir nevi Twitter' ın VİNE uygulamasının benzeri diyebileceğimiz bu güncelleme pek çok kullanıcıyı sevindirecek gibi görünüyor, devrim niteliğinde olan bu güncelleme 3.00 dakikalık videolara izin verıyor.

not : sadece metro skype uygulamasında yuklu olup masaustu surumunun hazırlandıgı bılınmektedır.

Skype'ı indirmek için tıklayınız...

hasanztr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Skybe ne kardeşim, önce doğru yazmasını öğrensene...

rashoaga

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Koskoca siteler yanlış yazabiliyor, olur böyle küçük hatalar. Birbirinizin kalbini kırmaya gerek yok.
Skype'a bir türlü ısınamadım ama yine de kullanıcılarına hayırlı olsun...

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Nedir bu güncelleme tam olarak anlayamadım.
Yani 3 dakikalık videoları görüntüleyecek demesi ne demek?

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Logoda kocaman Skype yazdığı halde skybe yazma ısrarının mantığı nedir? Başlıkta Skybeta yazınca ben de Skybeta diye bir program var sandım. Skype'ta büyük güncelleme yazsan herkes anlayacak. Ben böyle kullanıyorum ne demek yahu, böyle savunma mı olur?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Nedir bu güncelleme tam olarak anlayamadım.
Yani 3 dakikalık videoları görüntüleyecek demesi ne demek?
3 dakikaya kadar video çekebılıyosun dahili veya harici entegreli kamerandan , bu çektıgın videoyu direkt olarak karşındaki kişiye gönderebiliyorsun , anlatabildimmi

bu özellikle skybeta 1 tuşla vıdeo çekebılıyorsun , diyelim ki karşındaki kişiye kamera açmak ıstemıyorsun bu durumda 20 saniyelik kısa bır vıdeo çekersın o çektıgın vıdeoyu gönderırsın ordaki kişi senı 20 sn görmüş olur

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kırmayalım kardeşler birbirimizi iki,üç harf için :)

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bumu büyük güncelleme ? Şu metro arayüzündeki skype dosya gönderme vb özellikler gelmediği sürece bana göre pek bir önemi yok.

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
3 dakikaya kadar video çekebılıyosun dahili veya harici entegreli kamerandan , bu çektıgın videoyu direkt olarak karşındaki kişiye gönderebiliyorsun , anlatabildimmi

bu özellikle skybeta 1 tuşla vıdeo çekebılıyorsun , diyelim ki karşındaki kişiye kamera açmak ıstemıyorsun bu durumda 20 saniyelik kısa bır vıdeo çekersın o çektıgın vıdeoyu gönderırsın ordaki kişi senı 20 sn görmüş olur

Hmm bak hakkaten güzelmiş bu güncelleme. Microsoft el attığından beri değişiklikler devam ediyor.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bumu büyük güncelleme ? Şu metro arayüzündeki skype dosya gönderme vb özellikler gelmediği sürece bana göre pek bir önemi yok.
Dosya gönderme özelliği var metroda iyi bakarsan görebilirsin. Yıldız var orda tıkla ona

* Dosya gönder

* Görüntülü mesaj gönderin

* Katılımcı ekle 3 tane seçenek var

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
mail geldimi haber etmiyor (e-mail. baglantısı)
msn gibi çoklu göruşme yaptırmıyor (e maıl adresı ıle gırış yapanlara)
msn gıbı dosya yollatırmıyo (e maıl ıle gırış yapanlara)

şımdılık sacma bır uygulamadan öteye gecmıyor msn ye devam

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
skybeta nedir aga yaa ? bende skybeta diye bi program çıktı sandım

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dosya gönderme özelliği var metroda iyi bakarsan görebilirsin. Yıldız var orda tıkla ona

* Dosya gönder

* Görüntülü mesaj gönderin

* Katılımcı ekle 3 tane seçenek var
Nerde var dosya gönderme ? Yıldız favorilere ekle için. Birde görüştüğün kişileri tek tek silemiyorsun komple geçmişi sil diyeceksin. Ayrıca görünmez olduğun halde sen pc de olmasanda skypedan çıksanda hala yazıyorlar. Bence daha çok gelişmeli. Tekrar indirdim baktım şimdi dosya ekle göremedim ?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Nerde var dosya gönderme ? Yıldız favorilere ekle için. Birde görüştüğün kişileri tek tek silemiyorsun komple geçmişi sil diyeceksin. Ayrıca görünmez olduğun halde sen pc de olmasanda skypedan çıksanda hala yazıyorlar. Bence daha çok gelişmeli. Tekrar indirdim baktım şimdi dosya ekle göremedim ?

tpIoN8t.png

oldumu kardeşim :) zor aldım ss metro oldugu için . Güncel olduguna eminmisin magazadan güncelleme . . .

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İsime düzeltme gelmeli.. :D Sonracığıma güzel olmuş ya. Msn kökten kapatılmadı mı bu arada.. :D:D

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tpIoN8t.png

oldumu kardeşim :) zor aldım ss metro oldugu için . Güncel olduguna eminmisin magazadan güncelleme . . .
Geçmişi sildim tekrar yükledim geldi bu sefer. Fakat konuştuklarımız habire birikiyor orta kısım da ? tek tek konuştuğun kişileri nasıl sileceğini biliyor musun ? komple geçmişi sil demekte işime yaramıyor. Bir müşteri yazıyor diğerine geçmek eziyet karman çorman oluyor. Ve görünmez olsanda görünüyor nedense.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
İsime düzeltme gelmeli.. :D Sonracığıma güzel olmuş ya. Msn kökten kapatılmadı mı bu arada.. :D:D
8 nisan 2013 Çarşamba günü kapanıyor - yani kapandı diyebiliriz fazla zorlamanın alemi yok , Skybe 'a geçin zamanla alışırsınız , hiç bir program kusursuz değildir . . .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Geçmişi sildim tekrar yükledim geldi bu sefer. Fakat konuştuklarımız habire birikiyor orta kısım da ? tek tek konuştuğun kişileri nasıl sileceğini biliyor musun ? komple geçmişi sil demekte işime yaramıyor. Bir müşteri yazıyor diğerine geçmek eziyet karman çorman oluyor. Ve görünmez olsanda görünüyor nedense.

VXw8HWy.png

müşteri yazıyor diğerine geçmek eziyet oluyor dediğin için bunu uygulayabilirsin çok basit tek tık
2. olarak geçmiş işiyle ugraşmak istemıyorsan benım yaptıgım gibi altttaki resme bak

Pqv7kos.png

GİZLİLİK -gelişmiş seçenekleri göster - ve geçmişi tutma diyip skybeı her açışında tertemiz bir konuşma başlangıcı açarsın

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
8 nisan 2013 Çarşamba günü kapanıyor - yani kapandı diyebiliriz fazla zorlamanın alemi yok , Skybe 'a geçin zamanla alışırsınız , hiç bir program kusursuz değildir . . .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

VXw8HWy.png

müşteri yazıyor diğerine geçmek eziyet oluyor dediğin için bunu uygulayabilirsin çok basit tek tık
2. olarak geçmiş işiyle ugraşmak istemıyorsan benım yaptıgım gibi altttaki resme bak

Pqv7kos.png

GİZLİLİK -gelişmiş seçenekleri göster - ve geçmişi tutma diyip skybeı her açışında tertemiz bir konuşma başlangıcı açarsın
Tamam metro skype da konuştuğun kişileri silme yok sanırsam. O geçiş yapmayı biliyorum. Masaüstü skype bu bendede ayar. Birde dediğim gibi durumum görünmez olmasına rağmen çıkmama rağmen ç.içi görünüyorum karşıya :)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Tamam metro skype da konuştuğun kişileri silme yok sanırsam. O geçiş yapmayı biliyorum. Masaüstü skype bu bendede ayar. Birde dediğim gibi durumum görünmez olmasına rağmen çıkmama rağmen ç.içi görünüyorum karşıya :)
Bende çok muzdaribim o konuda çok zoruma gidiyor 5 tane mail attım destek servisine Support. metroda öyle kalıyor yapacak bişey yok.

Bak ordaki görünmezlik şöyle çalışıyor , mesela facebook açtın sen çevrımdışı görün dedin yınede mesaj atabiliyosun değilmi ? sen mesaj atarsan karşındaki senin çevrimdışı mesaj attıgını görebilir

Yani bütün sistemler facebook Skybe , eski msn dahil aynı sistemde çalışıyor . Sen görünmez dediginde sana kımse mesaj atamaz . Sen atarsan senın açık oldugunu anlar.