Skype Pc yi Kitliyor (ACİLLL YARDIMM!!)

Bu konuyu okuyanlar

654972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Skype a giriyorum rahat rahat ama bir arkadaşımdan çağrı gelince evet dediğim anda pc kitleniyor mouse u oynata biliyorum ama bir süre sonra oda donuyor ancak pc ye reset atarsam düzeliyor ama skype dan kimseyle konuşamıyorum bu donma yüzünden çağrı yasam bile kitleniyor ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM PC ye daha yeni format attım birkaç saat önce lütfen yardım edin video lazım olursa video atarım!!!!!

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Skype a giriyorum rahat rahat ama bir arkadaşımdan çağrı gelince evet dediğim anda pc kitleniyor mouse u oynata biliyorum ama bir süre sonra oda donuyor ancak pc ye reset atarsam düzeliyor ama skype dan kimseyle konuşamıyorum bu donma yüzünden çağrı yasam bile kitleniyor ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM PC ye daha yeni format attım birkaç saat önce lütfen yardım edin video lazım olursa video atarım!!!!!

İşletim sisteminiz nedir ?

654972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 ultimate 64 bit
4096Mb ddr 2 ram
Amd Radeon Hd 7730 Graphic Card

deaftarzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aklıma web camera driver uyumsuzluğu geliyor. skype ile webcamera testi yapmak gerek.

654972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dx guncelledim birsey olmadi kamera testi yapma kismina gelincede donuyor kamera driverini 2 kez sildim geri yukledim olmadi kamerasiz denedim yine olmadi kameramimi degistirmem gerekiyor ha birde drive scanner programiyla pc tarattim 16 tane guncelleme geldi guncelledim ama nafile olmadi sorun kameradami bilen basina boyle bir sey gelen hic yok mu

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Skype yi sil bilgisayarı kapat geri aç yönetici olarak yeniden yüklemeyi dene

654972

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaptım olmadı ama yönetici olarak kurmayı anlamadım detaylı anlatırmısınız olmassada bildiğiniz sesli ve görüntülü bedava konuşturan program varmı