Skype Nedir? Nasıl Kullanılır?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkaaşlar ben iphone 4s ime skype yi indirdim kayıt oldum gerçi ingilizce bi rehberi var ama bi türlü kullanamadım bilmiyorum kullanmayı biri bana yardımcı olabilirmi acil lütfenn

şimdi benim int hattım sınırsız . skype yapılan görüşmeler ayrımı ücretlendirilecek .
Yaılan görüşmeler derken mesela Facebook veya msn kişileriyle webcam görüşmeleri ücretsiz olduğunu düşünüyorum mart ayından sonra Microsoft kararını değiştirmezse tabii.. Diğer telefon çağrıları ücretlidir internet bağlantısıyla alakalı değil..

ya arkaaşlar ben iphone 4s ime skype yi indirdim kayıt oldum gerçi ingilizce bi rehberi var ama bi türlü kullanamadım bilmiyorum kullanmayı biri bana yardımcı olabilirmi acil lütfenn
Yani siz skype yükleyince sizin telefon rehberinizle senkronize oluyor zaten ondan sonrada kullanımı basit ama çağrılar tabiki ücretlli..

Skype messengera üvey evlat gibi davranıyor. Oturum açıyorum, skype kişi listem anında yükleniyor ama messenger kişi listemin yüklenmesi 20-30 saniye sürüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben skype yükledim ancak eski meillerimi göremiyorum yoklar bırak eskilerini yenileri de gelmiyor ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar sormak istedigim bir konu var şimdi skpye yükledigimiz zaman messanenger listesindeki arkadaşlarım tamamen siliniyormu yani arkadaşlarımızı yeniden yüklememizmi gerekiyor cünkü yüklemeyi denedim messaneger silinecek diyor okadar arkadaşı tekrar yüklemek iş deyil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok saçma ya msn kalsa çok güzel olurdu bu çok karışık paryla yarısı hemde benim arkaşlarıom falanda hala msn de skype yükleyen yok bunlara parylamı arıycaz görüntülü konuşcaz mesaj yolluycaz olmaz ama yha !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim anlamadığım şu msnde kamerada görüşebiliyoruz ya skype ile de görüşebilcek miyiz? çünkü burada genellikle arayıp konuşmaktan bahsettiler pek anlamadım :S

ya benim anlamadığım şu msnde kamerada görüşebiliyoruz ya skype ile de görüşebilcek miyiz? çünkü burada genellikle arayıp konuşmaktan bahsettiler pek anlamadım :S
Anlaşılan hiç Skype kullanmamışsınız zaten Skype in kendisinde bu özellik var..

djvahset

Profesör
hakketen okadar senelik pc tecrübem var ama skybe nedir diye hiç araştırmadım gerçekten ne işe yarıyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pek alışamadı çoğu kişi sanırım. Benim gibi. Telefonuma indirdim kurdum ama problemler var: 1) Türkçe seçeneği seçtiğim halde bütün program İngilizce 2) msn deki mail lerimi göremiyorum 3)kişilerimi göremiyorum. 4)Herşey faturaya(arama, mesaj, çağrı, görüntülü görüşme..) yansıyacak diye kullanmaya tırsıyorum. zaten fatura olmuş 70 tl.. Bir de eskiler yetmiyormuş gibi yeni parola yeni isim... tut aklında tutabilirsen.. MSN iyiydi..Ben alışamadım. Kullananların tecrübelerinden faydalanmak isteriz tabiiki...

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Ne yalan söyleyeyim, ben skype'i hic begenmedim. Mis gibi live messenger'i ne diye böyle ezik bir programla bir araya getirirler anlamakta güclük cekiyorum.

merhaba arkadaşlar sormak istedigim bir konu var şimdi skpye yükledigimiz zaman messanenger listesindeki arkadaşlarım tamamen siliniyormu yani arkadaşlarımızı yeniden yüklememizmi gerekiyor cünkü yüklemeyi denedim messaneger silinecek diyor okadar arkadaşı tekrar yüklemek iş deyil

Skype ta önceki kullandığınız microsoft hesabınız ile giriş yaparsanız, kişi listeniz otomatik yükleniyor bilginize. Tekrar eklemenize gerek yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
skype,kulanım olarak mesaj ve resim göndermek istediğim zaman pc den ve tlf dan karşımda ki de skype olması şartmı ve mesaj ve resim yolladığımda ücretlendirmesi nasıl bilgi vere bilirmisiniz.
teşekkürler