Sizin ANTUTU skorunuz nedir ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

bir çok kaynak resmi kendi sitesi ve satıcıların hepsinde benim verdiğim değerler gercektir shifdelete kaynagnı arastırmadan haber yapmış insanlar dogru sanıyor veya art niyetli olarak çıkarılmış bir haber
Buranın doğruluğuna bir kanıtınız var mı? Sanmıyorum
Burdan başka mi5in 0.45 sar değerine sahip olduğunu iddia eden başka bir site var mı? Sanmıyorum.
Tek siteye bakılarak o iş olmaz bir kaç siteye bakılır ve çoğunluktaki değerler alınır.
Mesela s7 edge Avrupa değeri 0.28
S7 Edgenin 0.28 olduğunu gösteren birden fazla site bulabilirsiniz.
Ama mi5in 0.47 olduğunu iddia eden bundan başka siteleri bulabilirseniz getirin bakalım

Buranın doğruluğuna bir kanıtınız var mı? Sanmıyorum
Burdan başka mi5in 0.45 sar değerine sahip olduğunu iddia eden başka bir site var mı? Sanmıyorum.
Tek siteye bakılarak o iş olmaz bir kaç siteye bakılır ve çoğunluktaki değerler alınır.
Mesela s7 edge Avrupa değeri 0.28
S7 Edgenin 0.28 olduğunu gösteren birden fazla site bulabilirsiniz.
Ama mi5in 0.47 olduğunu iddia eden bundan başka siteleri bulabilirseniz getirin bakalım
mi 5 sar değeri baş 0,376 kafa 0,703 dür bir çok sitede de bunlar var bahsetdiginiz degerler yok
ayrıca en doğru kaynak mı nin kendi marketi mıuı com ve ölçüm yapan kuruluşların değerleridir ve hepsinde de benim verdigim degerler paylasılmakta 1,49 veya 0,45 gibi mi 5 de bir deger yok

mi 5 sar değeri baş 0,376 kafa 0,703 dür bir çok sitede de bunlar var bahsetdiginiz degerler yok
ayrıca en doğru kaynak mı nin kendi marketi mıuı com ve ölçüm yapan kuruluşların değerleridir ve hepsinde de benim verdigim degerler paylasılmakta 1,49 veya 0,45 gibi mi 5 de bir deger yok
Diyorum ki ben bulamadım söz getirsenize o kaynakları

ayrıca burdada arastırsanız xiaomi bölmünde sar degerleri başlıklı konuda paylaşımlar var

Uber

Profesör
siz o siteye güveniyorsanız onu baz alın sizi zorlayan kimse yok kaldı ki biz o tarz siteleri baz almıyoruz üretici resmi bir açıklama yapmadığı için genel olarak baz alınan kaynak kullanılıyor.

eğer bana resmi sitenin bir açıklamasını veya resmi değerleri gösterirseniz doğru siz haklısınız diyebilirim ama diğer teknoloji sitesinde yazan siteler benim burada yazdıklarımdan farksız hangisi hoşunuza gidiyorsa onu baz alın.

üretici nin kendi setesinde de bu degerler mevcut adamlar türkiye pazarına ürün satma gibi düşünceleri olmadığı için bu tarz şeyleri açıklama ihtiyacı duymuyolar `siz ` istediğiniz kaynağa tabiki inanabilirsiniz 'sizi' ikna etme gibi lüksümüz yok sadece araştırmanızı tavsiye edebilirim siz, biz gibi kısır çekişmeler anlamsız

Uber

Profesör
üretici nin kendi setesinde de bu degerler mevcut adamlar türkiye pazarına ürün satma gibi düşünceleri olmadığı için bu tarz şeyleri açıklama ihtiyacı duymuyolar `siz ` istediğiniz kaynağa tabiki inanabilirsiniz 'sizi' ikna etme gibi lüksümüz yok sadece araştırmanızı tavsiye edebilirim siz, biz gibi kısır çekişmeler anlamsız

resmi site de ki açıklamayı ekleyin öğrenelim doğrusunu diyorum daha ne diyeyim ben bana diğer teknoloji sitesinde ki linki değil firmada ki açıklamanın linkini atın sar değeri bu ülkeye özgü bir değer değil global bilgi ve birçok firma ürün sayfalarında bu değerleri belirtiyor ama ben şahsen mi5 in değerlerini göremedim. Beni ikna etme şansını size veriyorum işte bana mi5 in resmi sayfasında yayınlanan içeriği getirin tabi ki seve seve doğrusu buymuş der öğrenirim. Anladığım kadarıyla cihaza ilgi duyuyorsunuz bu sayede araştırmış da olursunuz hem.