Sizin ANTUTU skorunuz nedir ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

3310

Asistan
Evet arkadaşlar soru gayet açık ve net. Sizin de bildiğiniz gibi ANTUTU en çok kullanılan Benchmark uygulamalarından biri.
Benim cihaz Galaxy S4 I9500 ve 28.243 ile 26.622 arasında alıyorum. Sizler de skorlarınızı paylaşırsanız sevinirim :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Lg stock 20c ile su sira aldigim

Rekorum ise :

/xo/

Ready to Rock! °°°
Mobilden resim atilabiliyor mu?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu kadar fazla düşüşün nedeni ne olabilir çok fazla fark var. Bende en fazla 2000 3000 fark ediyor
Lg G2 de Android Jelly Bean'den Kitkat'a geçince Antu tu düşük çıkarıyor. Kitkat yaramadı G2 ye.

Lg G2 de Android Jelly Bean'den Kitkat'a geçince Antu tu düşük çıkarıyor. Kitkat yaramadı G2 ye.
Onla alakası yok ya kitkata geçince cihaz antutyla uyumsuzluk problemleri oldu zaren gecenlerde antutuda açıklamıştı bunu yoksa jb de 36 bin alan cihaz kitkatta 23 binmi alir

3310

Asistan
Kitkat yükleyince skoru yükselmeyen tek telefon olsa gerek :D O kadar da videosu izlemiştik 4.4.2 ile saniyelik açılma kapanma testi falan yapıyorlardı. Şu knock code mu ne :D

Onla alakası yok ya kitkata geçince cihaz antutyla uyumsuzluk problemleri oldu zaren gecenlerde antutuda açıklamıştı bunu yoksa jb de 36 bin alan cihaz kitkatta 23 binmi alir
Acaba geri jelly bean'a dönme şansları var mı Lg G2 kullanıcılarının yada LG'nin bir güncelleme yayınlamasö gerek. Galaxy S4'te de 4.4.2 ile sorunlar vardı 2 gün önce 124 mb güncellemeyle çoğu giderildi

Kitkat yükleyince skoru yükselmeyen tek telefon olsa gerek :D O kadar da videosu izlemiştik 4.4.2 ile saniyelik açılma kapanma testi falan yapıyorlardı. Şu knock code mu ne :D

Acaba geri jelly bean'a dönme şansları var mı Lg G2 kullanıcılarının yada LG'nin bir güncelleme yayınlamasö gerek. Galaxy S4'te de 4.4.2 ile sorunlar vardı 2 gün önce 124 mb güncellemeyle çoğu giderildi
Ben geçen gün döndüm antutudan 36 binlerde puan aldim ama emin ol kitkat jb den kat kat daha iyi zaten hemen geri kitkata dondum sırf antutu gibi asılsız bir program icin jb ye donmek gerkesiz olur isterse 0 puan versin önemli olan cihazdan aldığıb performanstir

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Mobilden resim atilabiliyor mu?

Bu kadar fazla düşüşün nedeni ne olabilir çok fazla fark var. Bende en fazla 2000 3000 fark ediyor
Birisi uygulama kurnadan full sarjda ucak modunda ram temizlenip buzdolabinda yapilmis digeri ise normal bir zamanda