Size danışmam gereken bi durum var ?

Bu konuyu okuyanlar

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Selamlar aslında yaz tatilim gayet normal gidiyordu. Arada bir askeri kampa gidip denize giriyordum bugün de aynısı yapmak için bisikletim ile kampa geldim. Geçen yıl çok beğendim bir kız vardı bir hafta göz göze gelmiştik ve son gün sadece adını sorabilmiştim. Aynı kızı bu yıl ilk defa kampa geldiği gördüm kızı görünce nevrim dönüyor utangaç biri değilimdir fakat kızı görünce sanki konuşamıcak gibi oluyorum. Herhangi bir kızla tanışırken felan hiç böyle olmuyordu işte şuan denizin üstünde duna denilen yerde çocuklar ile oynuyor. Arada bir de abisi ya da babası yanına geliyor benim bu kızla bu yıl kesin tanışmam lazım ne yapıp edip yardımcı olur musunuz ? Kıza ne demeliyim felan

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Selamlar aslında yaz tatilim gayet normal gidiyordu. Arada bir askeri kampa gidip denize giriyordum bugün de aynısı yapmak için bisikletim ile kampa geldim. Geçen yıl çok beğendim bir kız vardı bir hafta göz göze gelmiştik ve son gün sadece adını sorabilmiştim. Aynı kızı bu yıl ilk defa kampa geldiği gördüm kızı görünce nevrim dönüyor utangaç biri değilimdir fakat kızı görünce sanki konuşamıcak gibi oluyorum. Herhangi bir kızla tanışırken felan hiç böyle olmuyordu işte şuan denizin üstünde duna denilen yerde çocuklar ile oynuyor. Arada bir de abisi ya da babası yanına geliyor benim bu kızla bu yıl kesin tanışmam lazım ne yapıp edip yardımcı olur musunuz ? Kıza ne demeliyim felan
Biraz klasik cevap olacak ama en doğrusu içinden geldiği konuşman olacak. Ne diyeceğini sen tasarla kafandan, birde kız arkadaşlarının da fikrini al. Ama ne olursa olsun git konuş. İlerde keşke konuşsaydım deyip pişman olacağına şimdi git konuş derim.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Biraz klasik cevap olacak ama en doğrusu içinden geldiği konuşman olacak. Ne diyeceğini sen tasarla kafandan, birde kız arkadaşlarının da fikrini al. Ama ne olursa olsun git konuş. İlerde keşke konuşsaydım deyip pişman olacağına şimdi git konuş derim.
Yanı bir boş olmuyor ki arkadaş ya küçük çocuklar ya da ailesi oluyor geçen yılda buradaydınız sanırım gibi felan konuya girmek istiyorum

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Hocam korktugum pek bir şey en kötü tanışmayı ret eder ben de burada beğendiğim başka bir kız daha var onunla konuşurum ama ailesi yanında olunca gidip konuşamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Askeri kampa haftalık kalmaya geliniyor 1 hafta da burada büyük ihtimal

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
+Are you kola?
+Are you disko?
-Ih
-----------------------------------------------------------------------------------
+Deniz de dalgalı bugün.
-Hıhı?
+Dikkat et dipte bazen keskin camlar olabiliyor ayağımı kestim. (Sakın bunu yapma ölürsün bak karışmam.)
-Ah geçmiş olsun. Bakabilir miyim?
+Bakmaaağğğh aaaağğhhh çok acıyo bakınca!

Sonrasını kendin yürüt artık. :)

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
+Are you kola?
+Are you disko?
-Ih
-----------------------------------------------------------------------------------
+Deniz de dalgalı bugün?
-Hıhı
+Dikkat et dipte bazen keskin camlar olabiliyor ayağımı kestim. (Sakın bunu yapma ölürsün bak karışmam.)
-Ah geçmiş olsun. Bakabilir miyim?
+Bakmaaağğğh aaaağğhhh çok acıyo bakınca.

Sonrasını kendin yürüt artık. :)
:)

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Yanı bir boş olmuyor ki arkadaş ya küçük çocuklar ya da ailesi oluyor geçen yılda buradaydınız sanırım gibi felan konuya girmek istiyorum
Eee sen kızı kenara çekeceksin. "Seninle biraz konuşabilir miyiz?" falan diyeceksin.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Eee sen kızı kenara çekeceksin. "Seninle biraz konuşabilir miyiz?" falan diyeceksin.
Abisiyle tanıştım, babası ile tanıştım abisi ile babası denizden çıktı. Kız üşüdü denizden çıktı. Asıl sorunları hallettüm akşam okey oynanan yerde görüsem okeye çagırırım ve olay tamam

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Abisiyle tanıştım, babası ile tanıştım abisi ile babası denizden çıktı. Kız üşüdü denizden çıktı. Asıl sorunları hallettüm akşam okey oynanan yerde görüsem okeye çagırırım ve olay tamam
askeri kamp nerde, belki bizimgittiğimiz yerdir.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Açılmak kolay değil reddedilme korkusu var önce samimice yaklaş sonra açıl

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67

efecil02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
git yanına durumla ilgili bi espri yap beğenirse yürü ordan beğenmezse g.o.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
git yanına durumla ilgili bi espri yap beğenirse yürü ordan beğenmezse g.o.
Hocam konuşma bölümünü aştım zaten yemekten geldikten sonra kaç kişi ile duo diye bir şey oynuyorlardı onlara katılmak istedim izin verdiler oynadık falan öyle baya sohbet falan ettik arkadaşları ile, oturduğum yere 4 saat uzaklıkta falan oturuyorlarmış çok sorun değil aynı yaştayız sonuçta numarası falan da var işte 3 gün daha buradalar kısmet ederse yarın internet kafeye götüreceğim birlikte lol (arkaşlarıda gelicek :( ) oynayacağız. Oyun sohbetini bir arkadaş açtı işte lol'de maini sona'ymış birlikte duo bot girmeyi planlıyorum yani inşallah sizlere de teşekkür ederim. Korktuğum kadar bir şey yokmuş

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ben şapka çıkartıyorum. ??????
Kızlarla kolayca diyalog kurabiliyorum fakat biraz farklı bir kız gibi gelmişti zaten konuşmaya falan başladıktan sonra da hiç de zor olmadı :)

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Kanka yaş sadece meraktan sordum.

Biraz taktik verir misin? Nasıl aldın numarasını?

Usain sen de benim akrandın. Oldu mu hiç böyle bir şey?

Ben bu aralar uğraşıyorum da benimki biraz daha kafa dağıtmalık maksat zaman geçirmelik. :) :) :)

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Biraz taktik verir misin? Nasıl aldın numarasını?
Aslında gayet basitti saat 21:00 civarında basket turnuvası düzenliyorlar ben de katılmak için aralarından ayrılacaktım. Masadan kalkıyordum işte dediler nereye daha iskeleye falan gidecektik ben işte basket turnuvasına gideceğimi söyledim Damlaya seslenerek işte numaranı telefonuma yaz ben seni ararım dedim bu kadar kolay oldu tabi kafalarında o kadar kişi varken neden ona sorduğuma da merak etmişlerdir herhalde :) Neyse uzun lafın kısası biraz da Whatsapp'dan doğru mu yazdım bilmiyorum oradan konuştuk yarım saat kadar yarın da işte birlikte denize girmek için ve oyun oynamaya gitmek için randevu ayarladım. Biraz ağzın laf yapıyorsa hiç bir sıkıntı olmuyor

Kanka yaş sadece meraktan sordum.

Usain sen de benim akrandın. Oldu mu hiç böyle bir şey?

Ben bu aralar uğraşıyorum da benimki biraz daha kafa dağıtmalık maksat zaman geçirmelik. :) :) :)
16 Yaşındayım, lise 3'e geçtim.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
16 Yaşındayım, lise 3 sınıfa geçtim.

Bende 17, 4'e geçtik bu sene.

Benim de ciddi ciddi 3 kere oldu. Biri böyle tatilde olmuştu. 2si oturduğumuz bölgede. Şu anlık sap geziyoruz bakalım ne olacak. Artık biri olsa iyi olur. 10 sene flörtleşsek 27 de evleniriz :) :) :)

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Bana da hep soruyorlar nasıl numara alıyorsun felan da basit yani.

Cümleyi biraz yanlış kurmuşum sonradan fark ettim. Bu arada bu yıl sınav yılın gibi görünüyor başarılar dilerim :)
Sağol kardeşim valla ne yapacagiz bilmiyorum. Hayırlısıyla atlatırsak 1 2 sene rahatlarız.

İzmir'de de zaman geçmiyor. Ben de bi dışarı cikiyim bakıyım. Yarın görüşürüz yine bu konu burada bitemez.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bende 17, 4'e geçtik bu sene.

Benim de ciddi ciddi 3 kere oldu. Biri böyle tatilde olmuştu. 2si oturduğumuz bölgede. Şu anlık sap geziyoruz bakalım ne olacak. Artık biri olsa iyi olur. 10 sene flörtleşsek 27 de evleniriz :) :) :)
Bana da hep soruyorlar nasıl numara alıyorsun felan da basit yani.

Sağol kardeşim valla ne yapacagiz bilmiyorum. Hayırlısıyla atlatırsak 1 2 sene rahatlarız.

İzmir'de de zaman geçmiyor. Ben de bi dışarı cikiyim bakıyım. Yarın görüşürüz yine bu konu burada bitemez.
Şu yaz tatilini ne kadar iyi değerlendire bilirsen o kadar iyi olur kız meselesine de fazla takılıp dersleri ihmal etmezsin umarım yarın görüşürüz :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Gelişmelere bakılırsa bugün yarın düğün davetiyesine hazır olun!
Bu asr'a "Uzay çağı" diyen halt etmiş, "Hız çağı" diyorum ben... :D

Son mesajlar