Sizde Video Ders Hazırlamak İstiyorsanız Tıklayın (Video Ders)

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Daha çok Captivate kullanacağız SDN'de.

selamlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende captivate kullaniyorum ama captivate ile hazirlamis oldugum ders anlatiminin ikonu shiftdelete.net te bulunan ders anlatimin ikonu gibi olmuyor.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Zannediyorum Captivate ile ilgili yamalar ve 3. parti yazılımlar da var. Onlardan destek alabilirsin. Henüz tam araştırmadım.

viken90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar siteye gene msj yazmistim bi daha deniim dedim bana flashyeffects i bilipte anlatacak bi arkadas yokmuu cevaplarinizi bekliyorum lutfen tesk ler simdiden

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
viken90 dedi ki:
arkadaslar siteye gene msj yazmistim bi daha deniim dedim bana flashyeffects i bilipte anlatacak bi arkadas yokmuu cevaplarinizi bekliyorum lutfen tesk ler simdiden
buraya değil diğer konuya

viken90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Talha Ertunç dedi ki:
viken90 dedi ki:
buraya değil diğer konuya
cok cok pardon diger konuya ekledim msj tekrar tsk ler uyari icin

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21

che_21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle yaptığın çalışma için teşekürler ben Adobe Captivate 2 yi kullanmaya başladım daha güzel görünüyor ama takıldıım bir yer var yardım edin...

bir flash hazırladıktan sonra nasıl sfw olarak kaydedeceğiz...

Swf olarak kaydettim ama iki tane çıkıyor swf olarak... Bir tanesi normal bir tanesindede skin var ileri geri play felan bunlarınasıl bir dosya olarak nasıl kaydedeceğim yardım lütfen...

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok çok sağol bende bunu arıyordum ellerin dert görmesin.. ;)

alifırat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaş benden önce soyu sormuş.bende tavsiye üzerine adobe captivate 3 programını bilgisayarıma yükledim.aynı sorun bende de var videoyu flaş olarak kayıt ettikten sonra 2 adet flaş dosyası cıkıyor.biri skin dosyası.biride upload edeceğim flaş dosyası.bu dosyayı upload ediyorum ama arkadaşın dediği gibi.ileri,geri,play falan skini cıkmıyor.yani bu konuyu acan arkadaşımızın ki gibi ileri geri,play skini yok.bu yüzden kacırdığımız bir dersi geriye alma sansımız olmuyor.flaşı tekrar acmak zorunda kalıyoruz.skin dosyasını upload ettiğimde ise sadece skin cıkıyor yani benim istediğim ileri,geri ve play dediğimiz olay ama bu seferde flaş video yok içi boş yani:)galiba uzun oldu:)bu iki dosyayı nasıl birleştiririz veya ayarları nasıl olur.şimdiden teşekkürler lütfen bilen arkadaşlar yardımlarını esirgemesinler.saygılar

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım klasoru komple atın, html dosyasına link verin gerekli ayarı kendisi yapar...

alifırat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[...Saint... dedi ki:
]
Arkadaşım klasoru komple atın, html dosyasına]

ilginden dolayı teşekkürler arkadaşım.klasörü komple upload etmeyi bir deneyim.sonucu yazarım

alifırat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alifırat dedi ki:
[...Saint... dedi ki:
]
Arkadaşım klasoru komple atın, html dosyasına]

ilginden dolayı teşekkürler arkadaşım.klasörü komple upload etmeyi bir deneyim.sonucu yazarım

yok olmadı imageshack.us sitesi dosyanın icerisinde 2 dosya olduğu icin kabul etmiyor.yinede ilgilendiğin icin teşekkürler.

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
peki flashtan gelen mouse click efektlerini ve seslerini nasıl yapcaz_???

anil11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende kullanıyorumda bu programı sayfalar çok hızlı geçiyo sizce bunun için ideal süre ne??bana 0.00 şeklinde en ideal süreyi söyleyebilirmisiniz şimdiden teşekkürler.biliyorum baloncuğa göre süre konuluyo ama benim istediğim en ideal süre.

boraks51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
video anlatım, diğer sitelerden farkınız oluyor... teşekkürler.

MUTPA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oBsCuR HoMmE dedi ki:
ya dostum neden izlerken ileri veya geri sarma durdurma benzeri özellikleri kullanamıyoruz...eğer mümkünse çok iyi olur...video her bittiğinde en baştan beklemek gerekiyo asıl önemli yeri... ??? ???

birde internete nasıl koyuyoruz onuda anlatırsan çok iyi olur :) :) ;)

ok
emeğin için çok sagol..tamda beklediğim video ;)...artık benim yaptıgım videoları izliceksiniz ;D ;D

xentrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
winkle hazırladığım animasyonda yazılar çok küçük ve karışık çıkıyor neden acaba ?

Coast68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Cok Guzel Bir Anlatim Ben Sahsen Net Bir Sekilde Anladim Cok Tessekur ederim Basarilarinizin Devamini Dilerim..

dirayet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok güzeldi bende çok merak ediyordum nasıl yapıldığını

dirayet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
allah razı olsun paylaşım için sağ ol kardeş.