Sizce Teknolojik Ürünler Şans İşi Midir?

Sizce teknolojik ürünler şans işi midir?

• Evet.

Kullanılan: 5 71.4%
  • Hayır.

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sizce teknolojik ürünler şans işi midir? Mesela benim aldığım bir telefon üçüncü gününde bozuldu. Ama aynı telefonu kullanan bir başka kişi telefonda benim yaşadığım sorunu yaşamamış.

Evet. Siz de hiç böyle durumlarla karşılaştınız mı? Konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Sizce teknolojik ürünler şans işi midir? Mesela benim aldığım bir telefon üçüncü gününde bozuldu. Ama aynı telefonu kullanan bir başka kişi telefonda benim yaşadığım sorunu yaşamamış.

Evet. Siz de hiç böyle durumlarla karşılaştınız mı? Konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Evet şans işi ve bu konuda benim hiç şansım yok. Bende telefonu aldığım 2. Gün sistemi çöktü.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Mesela arkadaşımla ben genelde aynı şeyleri alırız. Ve hep benim aldıklarım bozulur onun aldıkları sapasağlam kalır. Sinir olmuyorum değil:mad:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yani öyle denilebilir yinede telefon alırken bilinçli bir şekilde almalıyız

Reaksiyon puanı
5,171
Evet şans işi ancak bu işi ne kadar şansa burakacağımızda bizim elimizde.

Reaksiyon puanı
5,171
Hocam bunu biraz daha açıklayabilir misiniz? Bizim elimizde olan şeyler nelerdir? :)

Açıkcası ben telefonum durduk yere bozuldu bahanesine inanmıyorum.

Önclikle her telefonun belli kronik sorunları vardır az yada çoktelefonu alöadan önce bunları göz önünde bulundurmalıyız. Ve bu sorunlar başımıza geldiğinde yaşadığımız sorunun kronik bir sorun olduğunu ve yapılması gereken yapılmadığında bu konuyu tüketici mahkemelerine taşıyacağımızı servise açıkca belirtmeliyiz.

Ve son olarak telefonumuzu iyi korumalıyız çünkü bir çok şansızlık altında değerlendirdiğimiz olay düşmeler sonucında gerçekleşiyor.

Eğer ki biz bu durumlara dikkat edersek şansımız ciddi oranda yükselecektir.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bence kesinlikle şans faktörü işi içinde var.Dikkat edilmesi gereken durum marka oluyor bu konuda.Bir markada aldığınız ürünün bozulma ihtimali atıyorum %10 dur diğer markada %5 tir ama her markada şans işi var :)

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
pek sayılmaz. ama teknolojik bilgin yüksek ve güncel olmalı . o durumun olması senin şarssızlığından değil bozulmayan adamın şansından :p