Sizce sorun ne olabilir?

Bu konuyu okuyanlar

parker ali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düne kadar Windows 10'u deneme süresi bittiği halde orjinal key girmeden kullanıyordum. Daha sonra güncelleştirme ile birlikte kopya key iptal oldu ve güncelleştirin hatasıyla birlikte ekran sanki çok hafif morumsu oldu. Ama o morumsuluk Windows temaları üzerinde hakimdi örneğin başlangıç ve Windows arayüzü. Daha sonra zaten para biriktirmiştim, orjinal Windows keyi aldım ve aktif ettim. Daha sonra yeniden başlattım ve öyle bir sorun göremedim. Şimdi de gözüken bir sorun yok. Ama içime bir kuşku düştü, sorun monitör veya donanımsal mı yoksa yazılım veya Windows'la alakalı bir şey miydi? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hocam tema değişmedi mevcut tema morumsu oldu dedigim islemi yapip yeniden başlatinca düzeldi
Siyah olabilir ama şeffaflık varsa size öyle görünmüştür. Normalde siyah oluyor ve tema değişikliliğine izin vermiyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Tema değişmedi hocam tema üzerinde oldu bu dedigim
Anladım dediğinizi varsayılan temanızın rengi koyulaşmıştır. Hatta değiştirmeye çalışırsanız izin vermeyecektir. Bu durum deneme sürenizin dolmasına işaretdir monitörlük bir sıkıntı değil. Aktivasyon yaptığınızda tema renginiz eski halini alır ve değişikliklere izin verilir.

parker ali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok saolun hocam zaten anlık bir sorun değilse yine ortaya çıkar heralde yada düzelmezdi