sizce orjinal olabilirmi

Bu konuyu okuyanlar

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
alınan çoğu ürün gibi çin sitelerinden getirmedir. türkiyede uygun fiyatlara satıyorlar herşeyi.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Sanmıyorum

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
nasıl iyimi peki orjinalini almaya gerek varmı bu arada aliden ilk defa alıyorum nasıl geliyo normal kargo gibi evemi yoksa biyeremi atıyolar
Alıcına baglı aslında benim sectigim kargo ücretsiz olandı "china small delivery" diye birşeydi.Türkiyeye geldikten sonra ptt kargoya bırakıyorlar.PTT kargo klasik evdeysen veriyor evde degilsen ya kapına bırakıyor ya da şubesine götürüyor ben evde degildim aradılar komşuya bırakın demiştim.Kuzenimde orjinali var dış ve iç görünüş olarak hiçbir farkı yok tamamen aynı kalite olarak aynı sayılır yani yan yana koysam farkı kullanmayan biri anlamaz.Orjinalinin 180 tl oldugunu düşünürsek değmez 1 2 kere yere düsürdüm koruyor.

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Alıcına baglı aslında benim sectigim kargo ücretsiz olandı "china small delivery" diye birşeydi.Türkiyeye geldikten sonra ptt kargoya bırakıyorlar.PTT kargo klasik evdeysen veriyor evde degilsen ya kapına bırakıyor ya da şubesine götürüyor ben evde degildim aradılar komşuya bırakın demiştim.Kuzenimde orjinali var dış ve iç görünüş olarak hiçbir farkı yok tamamen aynı kalite olarak aynı sayılır yani yan yana koysam farkı kullanmayan biri anlamaz.Orjinalinin 180 tl oldugunu düşünürsek değmez 1 2 kere yere düsürdüm koruyor.
kullanırken nasıl bir fark var ki bu arada adresi türkçe karaktersiz yazmak gerekiyo sorun olurmu bide ben mesela daire 3 yazdım çinli adam daire yazabilirmi ki

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kullanırken nasıl bir fark var ki bu arada adresi türkçe karaktersiz yazmak gerekiyo sorun olurmu bide ben mesela daire 3 yazdım çinli adam daire yazabilirmi ki
Adres olayı sıkıntı degil adam direk yazını kopyalıyor veriyor kargoya kargoda türkiyeye gelince adresi pttye veriyor.En kötü takip kodu veriliyor arayıp sorarsınız pttye nerede kargom diye.Fark yok dedigim gibi hissiyat görüntü kalite iç dış logo.Bence apple o kılıfı 179 a satarak ticari zekasını kullanıyor.Ancak 2 tane aldım ben biri kırmızı biri midnightblue kırmızı olanı 9 ay önce almıstım.Telefonu cok düsürüyorum kırmızı kılıf düşe düşe kenarlarında ki boyaları attı bu sorunun orjinal açık renk (kırmızı,sarı,acık mavı) apple kılıfındada oldugunu duydum internette.Hangi renk aldınız bilmiyorum ama koyu renk aldıysanız boya sorunu olmaz heralde 3 aydır kullanıyorum bunuda.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çinliler bu çakma olayında boyut atlamışlar materyalleri bile aynı yapıyorlar.İstersen internette türkçe olmayan videolar var

Son düzenleme:

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Kullandıkca belli olur boyasında sorun olup olmadıgı.
zaten apple ın kılıflarının orjinali bile çok fazla kaliteli değil deniyor. aliexpress de tanesi 23 tl'ye gelmiş oluyo 2 aya kötü olsada çok etkilemez zaten
üzerinde logosu kesinlikle oluyor değilmi

Hakoı_16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
zaten apple ın kılıflarının orjinali bile çok fazla kaliteli değil deniyor. aliexpress de tanesi 23 tl'ye gelmiş oluyo 2 aya kötü olsada çok etkilemez zaten
üzerinde logosu kesinlikle oluyor değilmi
Aliexpress'de satıcı fotolarda kaldırılmasın diye göstermiyor ancak var logosu kesinlikle kalite olarak her kılıfta var oyle acıkcası düşüşlerde ufakta olsa boya kalkması falan olabiliyor bundada var ancak cok rahat 6 ay kullanırsın.Ben tanesini 14tlye aldım

Kemo006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelıkle Merhaba Silikon Kılıfın Orjinalı Olmaz Yani Begendıysen Gönul Rahatlıgıyla Alabılırsın 2 İle 7 Gün İçinde Elıne Geçecektır Oturdugun Gere Göre GittiGidiyor Güvenilirdir.

canberk sagnak

Müdavim
Reaksiyon puanı
314
Aliexpress'de satıcı fotolarda kaldırılmasın diye göstermiyor ancak var logosu kesinlikle kalite olarak her kılıfta var oyle acıkcası düşüşlerde ufakta olsa boya kalkması falan olabiliyor bundada var ancak cok rahat 6 ay kullanırsın.Ben tanesini 14tlye aldım
şimdi 23 e geliyo baya zam yapmışlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncelıkle Merhaba Silikon Kılıfın Orjinalı Olmaz Yani Begendıysen Gönul Rahatlıgıyla Alabılırsın 2 İle 7 Gün İçinde Elıne Geçecektır Oturdugun Gere Göre GittiGidiyor Güvenilirdir.
insan apple da 180 tl olunca orjinalin vardır bi güzelliği diyo ama haklısın bi slikonda ne olabil<ir ki

Son düzenleme:

Son mesajlar