Sizce Nokia Lumia 520 nasıl bir telefon? ? ? ?

Bu konuyu okuyanlar

Vine fonemeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben nokia lumia 520 alıcam bana başka telfon önermeyin telefonun iyi :biggrin: ve kötü :devil: yanlarını söyleyin :yes: ben nokia lumiayı oyun ve internet için istiyorum halamın oğlu aldı çok iyidi kullanışlıydı bide size sorim dedim :yes:

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Madem başka almaycan nie sordun :)

YusufCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullanıyorum ve şu ana kadarda kötü yönünü görmedim şarjı baya iyi bence ben sabah akşam mesaj felan atarım konusurum gene bana 4,5 gün dayanıyo kamera olarak çok iyi bana sorarsan al derim :D

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel telefondur o fiyat aralığında f/p kralı diyeceğimiz cihazlardandır.

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel ve kullanışlı bir telefondur internet için idealdir

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Cihazın Eksi Yönleri ;

• 512 MB RAM sebebi ile önemli bazı uygulamaları desteklemiyor
  • FM Radyo yok
  • Görüntülü görüşme için kamera yok
  • Kamerada flaş yok
  • Dosya yöneticisi yok

Cihazın Artı Yönleri
  • Tam dolu batarya ile 14 saat konuşma veya 360 saat bekleme
  • Tam dolu batarya ile 61 saat müzik dinleme
  • Wi-Fi, Wi-Fi hotspot, Bluetooth 3.0, GPS, NFC
  • 8 GB dahili hafıza, 64 GB’a kadar hafıza kartı desteği
  • 4 inç, 480 x 800 px, IPS LCD kapasitif ekran
  • Konuşma esnasında ortam gürültüsünü azaltan 2. mikrofon
  • 1 inç başına 233 piksel, Çizilmeye karşı dayanıklı ekran

Giriş seviyesi bir telefon . Ben Tavsiye Etmiyorum , ama karar tabiki sizin .

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
nasıl dosya yöeticisi yok. Koca store da da mı yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben kullanıyorum tavsiye etmiyorum oyunların iyileri 1gb ram istiyor lumia 520 - 620 gibi modellerde ram 512 gb onun için alma bence ama interneti iyidir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence çok iyi bir telefon alalı 1 yıla yakın oldu birkaç kasmadan başka bir şey yok şarjı çok olmasada ortalama gidiyo alacaklara tavsiye ederim :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim 550 lira param var ama iyi bir akıllı telefon almak istiyorum sizce ne önerirsiniz ??:unsure:

craytekk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar kardesımde lumia 520 denen telefon var

KÖTU YONLERİ VİDEOYU TAM EKRAN YAPMIYOR İNTERNET TARAYICISI %100 BİRİNCİ ELDEN GORDUM

512 RAM ÇOGU UYGULAMAYI ÇALISTIRMIYOR

MARKET DESEN 5 PARA ETMEZ

İNTERNET İYİ DİYORLAR KULLIYEN YALAN TELEFONUM BOZULMUSTU YOUTUBE ENGELLIYDI OZAMANLAR PROXY DENEN BİSEYLE GIRIYORDUK 1 SAAT PROXY DEGISTIRIP DURUYORDUM DNS DENEN MELET YOK! ugrasdur internetdde dolanırken çok yavas lag yapıyor lag yapıyor nerden bılıyorsun dersen kardesım kendım yasadım bunları tusları çok çabuk kırılıyor ses tusu kapama tusu bunları bi ölç biç öle al onun yerıne discovery veya dark dusun derım fiyat aralıgı hemen hemen aynı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşar babamda bana nokia lumia 520 alıcakmış turkcellin bir kampaynyası ile 300 tl'ye alıcak yalnız telefon nasıl google play store varmı retica watsapp instagram filan yükleniyormu çekim kalıtesi nasıl önde kamerası varmı ? :unsure: :closedeyes::confused1::confused1::confused1:

Mert-adem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşar babamda bana nokia lumia 520 alıcakmış turkcellin bir kampaynyası ile 300 tl'ye alıcak yalnız telefon nasıl google play store varmı retica watsapp instagram filan yükleniyormu çekim kalıtesi nasıl önde kamerası varmı ? :unsure: :closedeyes::confused1::confused1::confused1:
Lumia cihazlarında windows phone store var twitter face falan var instagramda gelince tam oldu bence o fiyatlarda bi lumia arıyosan L630 veya L625 öneririm

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bide retrica yok L520 de on kamera yok arkada flaşta yok

navisa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazın Eksi Yönleri ;

• 512 MB RAM sebebi ile önemli bazı uygulamaları desteklemiyor
  • FM Radyo yok
  • Görüntülü görüşme için kamera yok
  • Kamerada flaş yok
  • Dosya yöneticisi yok

Cihazın Artı Yönleri
  • Tam dolu batarya ile 14 saat konuşma veya 360 saat bekleme
  • Tam dolu batarya ile 61 saat müzik dinleme
  • Wi-Fi, Wi-Fi hotspot, Bluetooth 3.0, GPS, NFC
  • 8 GB dahili hafıza, 64 GB’a kadar hafıza kartı desteği
  • 4 inç, 480 x 800 px, IPS LCD kapasitif ekran
  • Konuşma esnasında ortam gürültüsünü azaltan 2. mikrofon
  • 1 inç başına 233 piksel, Çizilmeye karşı dayanıklı ekran

Giriş seviyesi bir telefon . Ben Tavsiye Etmiyorum , ama karar tabiki sizin .

FM radyosu var artık yani uzun zamandır varda nese bn tavsiye ederim arkadaslarımda bnm lumia aldığım fiyat la başka telefon almışlar lg fln alan var ama lumia da sorunsuz oynadığın oyunlar onların telefonunda okadar kasıyor ki oynayamıyorsun tercih seninde bnce fiyatına gore en iyi telefonlardan biri tabi şuan belki bir üst sürümü filan vardır da sen Nokia Lumia dan başka telefon alma farklılığıyla muhteşem bir telefon bnce almalısın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

520 nin işlemcisi 520 ye fiyat olarak yakın olan telefonlardan iyi boyle olunca kasma sorunu olmuyor pek.

Asphalt 8 i kaldırıyor ve daha binlercesi play store yok belki ama windows phone store var eksiği bazı uygulamalar yok bu neden kaynaklanıyor dersen yeni bir işletim sistemi her an uygulamalar da geliyor şunu bil ama whatsapp facebook gibi popüler uygulamalar bulunuyor yani okadar da değil işletim sistemi olarak da güncelleniyor ve şuan hiç bir şikayetim yok

ha bu arada windows phone 8 işletim sisteminin bir ozelliği var bunuda soylemeden gecemeyeceğim windows phone store widows 8 işletim sistemi olan bilgisayarlarda mevcut eğer bilgisayarın windows 8 ise istediğin oyunu, uygulamayı önce bilgisayara indirip deneye biliyorsun yani bilgisayar için de aynı uygulama ve oyun mevcut önce orada deniyorsun beğenirsen istersen telefonununa da yüklüyorsun ;) androidlerde olmayan uygulamalarda wp 8 de mevcut ve mükemmel uygulamalr var kesinlikle lumia tavsiye ediyorum alabiliyorsan lumianın en iyisini al :D
iyi günler :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bnde almak istiyorum ama bazıları çok berbat telefondur diyo :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkes farklı bişi diyo benimde babam alacakmış annem de de var beğenmiş ama bazıları sevmiyo lütfen yardıııım!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Siz telefonu kaça ve nereden aldınız acill bana da babam alacak en geç mart da:blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Nokia lumia 820 var canavar gibi telefon son gelen 8.1cyan guncellemesiyle telefon bildiğin uçtu telefona 40tane oyun yükledim yinede kasmadı uygulamaları saymıyorum bile samsung grand neo telefon kullanan arkadaşım oyunları tek tek denedi kasma oluyo mu diye hiçbirinde kasmada olmadı ama alıyosanız 1gb ramli alın çünkü istediginiz markanın 512 mblık telefonunu alın illa kasma yapar uygulama desteklemez ama 512 mblık alcaksanızda Nokia alın çünkü Windows Phone sistemi android kadar ram tuketmiyor

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Bence Lumia'lara bulaşma. Eğer illaki alacağım diyorsan üst seviye bir Lumia al.

surasuz15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
525 al fiyatı hem daha düşük hemde 1gb ram var fiyatı düşük olmasının sebebini bilmiyorum ama 1 gb ram oldugu için fifa, modern combat, dungeon hunter 5, gta:san andreas gibi oyunları rahat oynayabilirsin yanlız 520 be 525 çok ısınan telefonlar oldugu için şarjı biraz çabuk bitebilir o yuzden tavsiye etmem internet konusunda youtube den video izlerken ekran kararıyo bu 8.1 güncellemesi yüzünden telefonla alakası yok tavsiyem s3 mini al aynı fiyattalar s3 mini nin avantajı google play wp markette aradığını bulman zor.