Sizce Ne Yapmak Daha Mantıklı?

Bu konuyu okuyanlar

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Merhabalar , ortalama 5 gün önce "seg 81 ekran 32sch5630" markalı televizyonu aldık 1100TL (köye) . Dün akşam elektrikler kesildiğinde televizyon yere düşmüş ortalama 1 metreden biraz yan gibi yani kısacası televizyonun iç panel ekranında lcd ekranda çatlak var .Bundan dolayı zaten bütün ekran bilen bilir çizik çizik beyaz şeritler var bugün vestel'e götürdüğümüzde ortalama 800tl gibi bir fiyat çektiler ve türkiye'de şuanda ekran panelinin üretimi yokmuş bende internetten baktığımda gerçekten de hiç yedek parçası yok sonra bir televizyoncu arkadaşa daha götürdük o da aynı şekilde çok zor dedi üstüne 250-300tl ekleyip sıfırını al hiç uğraşma dedi.Ayrıca vestel servisete de şunu dediler isterseniz fabrikaya bildirip televizyon önerisi yani bunu götürüp işte 300tl den sayacaklar diyelim 800tl ye yeni sıfır televizyon gönderme gibi birşeylerde varmış sizin bu durumda bir öneriniz varmı şuan vestel den haber bekliyoruz işte ortalama verecekleri fiyata göre bir şey yapacaz sizin bu konu için bir öneriniz tavsiyeniz varmı?

Reaksiyon puanı
142
Yapacak bir şey yok. Garanti kapsamına girmiyor mu?
Vestele bulaşan yanıyor.
Bence Lg en iyisi.

Öyle sig gibi markalar almayın :D

Reaksiyon puanı
142
@Usain Samsung'un telefonundan bşka almadım. Tv alacağım zaman söyleyen oldu da, LG almıştım. amsungu denemeyen var mı ki :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
@Usain Samsung'un telefonundan bşka almadım. Tv alacağım zaman söyleyen oldu da, LG almıştım. amsungu denemeyen var mı ki :D
Televizyondan bahsediyorum.;)
Samsung Tvlerde renk, görüntü zaten harika. Ses desen muazzam. Arada bir Lg izliyorum bir yerde, attan inip eşeğe binmiş gibi oluyor. Teknosa'dan Samsung'u deneyimleyebilirsiniz, anlayacaksınız. :)

Reaksiyon puanı
142
Doğru dersin muhderem :D Nasipse smsungu da deneyince figrim değişebilir.

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Yapacak bir şey yok. Garanti kapsamına girmiyor mu?
Vestele bulaşan yanıyor.
Bence Lg en iyisi.

Öyle sig gibi markalar almayın :D

Valla hocam birazda süpriz oldu amcam hediye olarak almış eski televizyon dedemlerin ilk çıkan arçelik renklilerden ara sıra siyah beyaz oluyordu ama en çok bana koyan daha 5 günlük televizyon daha üstünde toz yoktu o yepyeni parçaları 300tl den sayiyorlar ama yapacak birsey yok sadece başka bir yol varmi bu is icin diye sormayı merak ettim yinede Teşekkürler