Sizce iPhone neden bu kadar seviliyor?

Bu konuyu okuyanlar

Teknolojimerakı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kaliteli olması ama tercih sebebinin genellikle "kanka ayfon ya" olduğunu düşünüyorum. Elma için iPhone 3gs falan bile alır bunlar, bu tiplerin beyin ölümleri gerçekleşmiştir.

Katılmıyorum. İOS kullanmak daha mı rahat bilemem ama daha kısıtlı bir kullanım sunduğu kesin. Ayrıca virüs, Android'e de girmiyor ya da ben karşılaşmadım.

Eskide kaldı o, öyle bir şey söz konusu bile olamaz.
Gayette söz konusu olduğunu düşünüyorum. Şuan en iyi android SAMSUNG telefon alın 2 yol sonra çöpe döner.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kaliteli olması ama tercih sebebinin genellikle "kanka ayfon ya" olduğunu düşünüyorum. Elma için iPhone 3gs falan bile alır bunlar, bu tiplerin beyin ölümleri gerçekleşmiştir.

Katılmıyorum. İOS kullanmak daha mı rahat bilemem ama daha kısıtlı bir kullanım sunduğu kesin. Ayrıca virüs, Android'e de girmiyor ya da ben karşılaşmadım.

iphone kullanıcısıyım ve herkesteki şu apple hava için alınır algısından bıktım. Benim kullandığım kılıfta apple logosu gizli, herhangi bir yere gittiğimde telefonu direk masaya koymuyorum cebimde duruyo, kimseye hava atmadım. Alma sebebim
1- taşınabilir olması, tek elle kullanımın kolay olması
2- müşteri hizmetlerinin süper olması
3- ios kullanmaya yıllardır alışık olmam ve androidi kullanmayı pek beceremeyişim
4-siri
Diyebilirim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
YgNbNk.jpg

yok ve eksikliğini de hissetmiyorum.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Gayette söz konusu olduğunu düşünüyorum. Şuan en iyi android SAMSUNG telefon alın 2 yol sonra çöpe döner.

S9 Plus'ın iki sene sonra kasacağını sanmıyorum, S7 Edge bile eski olmasına rağmen sıkıntı yapmaz bana kalırsa.

iphone kullanıcısıyım ve herkesteki şu apple hava için alınır algısından bıktım.

"Genellikle"

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
2.5 senelik note 5 çatır çutur çalışıyo neyin kafasını yaşıyosun bizzat kendim kullandım 2 ay oldu değiştireli şuan hala note 3 note 4 kullananlar var eline iphone dan başka telefon almamışsın burda gelip boş keseden sallıyosun.

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Kullanım rahatlığı, kendine özel işletim sistemi ve tasarımı diyebilirim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Telefonun uzun gitmesi kullanıcısına bağlı bence. Babam 1,5 yıldır Huawei g8 kullanıyor 900tlye almıştık HB'den.. çok da memnun. Bir tek arada uygulamadan atıyormuş, babama yeniden başlat dedim onu da hallettik.

Teknolojimerakı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
2.5 senelik note 5 çatır çutur çalışıyo neyin kafasını yaşıyosun bizzat kendim kullandım 2 ay oldu değiştireli şuan hala note 3 note 4 kullananlar var eline iphone dan başka telefon almamışsın burda gelip boş keseden sallıyosun.
Ben kendi deneyimimi açıklıyorum ne boş keseden sallamak? Note 4 aldım 2 sene sonra telefon kasmaya başladı pili ömrü bitti gittik 100 küsür para verdik pile o pilde bozuk çıktı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bana samsungu anlatma

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben kendi deneyimimi açıklıyorum ne boş keseden sallamak? Note 4 aldım 2 sene sonra telefon kasmaya başladı pili ömrü bitti gittik 100 küsür para verdik pile o pilde bozuk çıktı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bana samsungu anlatma
Ya siz telefon kullanmayı bilmiyosunuz yada biz aşırı derecede fanboyuz evde 4 senelik note 3 vardı bataryası hariç hala taş gibi telefondu daha yeni sattık 1 yıl boyunca 2.5 yıllık note 5 kullandım ondanda çok memnundum s6 edge plus kullandım ondanda çok memnundum s7 edge kullandım 1 yıl ondanda çok memnundum kimseye yalan borcum yok neyse onu söylüyorum.

Teknolojimerakı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ya siz telefon kullanmayı bilmiyosunuz yada biz aşırı derecede fanboyuz evde 4 senelik note 3 vardı bataryası hariç hala taş gibi telefondu daha yeni sattık 1 yıl boyunca 2.5 yıllık note 5 kullandım ondanda çok memnundum s6 edge plus kullandım ondanda çok memnundum s7 edge kullandım 1 yıl ondanda çok memnundum kimseye yalan borcum yok neyse onu söylüyorum.
E tamam sen memnun kalmışsın ben kalmadım. Sen kaldın diye herkes memnun kalmak zorunda değil. Seninkilerde arıza çıkmadı diye benimkinde çıkma ihtimali yok ben burda atıp tutuyorum

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
E tamam sen memnun kalmışsın ben kalmadım. Sen kaldın diye herkes memnun kalmak zorunda değil. Seninkilerde arıza çıkmadı diye benimkinde çıkma ihtimali yok ben burda atıp tutuyorum
Herkes memnun kalacak diye bişey yok samsung fanlarının kendi oluşturduğu bi kitle var zaten.Teknoloji şans işi gider en iyi telefonu alırsın arıza çıkar gider en dandik telefonu alırsın 4 5 yıl sıkıntısız kullanırsın bu işler böyle

Teknolojimerakı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Herkes memnun kalacak diye bişey yok samsung fanlarının kendi oluşturduğu bi kitle var zaten.Teknoloji şans işi gider en iyi telefonu alırsın arıza çıkar gider en dandik telefonu alırsın 4 5 yıl sıkıntısız kullanırsın bu işler böyle
O zaman boş keseden sallıyon demicen

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Yoo ben çok ucuz buldum millet hemen alıyo
İnternetten temiz kullanılmış 6 aylık bir iphone ve samsung telefonu karşılaştırır mısın ? (Sıfır pşyasası iphoneye yakın olan başka bir android de olur)