Sizce Hangisi ?

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
O fiyata Dell G515 al derim.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Tabi kide Monster fakat leptop belli bir ısınmadan sonra ister ram 32 işlemci 8.nesil olsun yinede kasmaya başlayacaktır.Önerim leptop yerine bilgisayar toplamaya çalış :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tabi kide Monster fakat leptop belli bir ısınmadan sonra ister ram 32 işlemci 8.nesil olsun yinede kasmaya başlayacaktır.Önerim leptop yerine bilgisayar toplamaya çalış :)
Toplamaya Göre Performansı Düşük Kalır Leptopların.

Son düzenleme:

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

---- Mesajlar birleştirildi ----

Toplamaya Göre Performansı Düşük Kalır Leptopların.
laptop almam lazım. monster kaliteli değil diyorlar malzeme olarak evet bu doğru. performansından da çok bir şey bekleme diyorlar onu anlamadım
O fiyata Dell G515 al derim.
dell de iyi bir performans verir mi onu bilemiyorum işte

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
laptop almam lazım. monster kaliteli değil diyorlar malzeme olarak evet bu doğru. performansından da çok bir şey bekleme diyorlar onu anlamadım

Leptop Almanız Gerekiyorsa Iş İçinse Lenovo Alabilirsiniz Oyun Içinse Monster - Dell Vb. Leptoplar Kullanabilirsiniz.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Bunun çok yanlış bir bilgi olduğunu söyleyip çekiliyorum.
Dell Gaming G515 Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı
Bu cihazı alın derim performansı tatmin edecektir.

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Bunun çok yanlış bir bilgi olduğunu söyleyip çekiliyorum.
Bende leptop kullanıyorum leptop yeni açıldığında sıkıntı yok fakat belli bir ısınmadan sonra CS 1.6 MTA gibi oyunlarda 20 - 40 fps'e kadar düşüş oluyor 100 fpsden (1 Yıl önce CSGO açan leptop şimdi CSGO değil CS 1.6 bile kasmaya başladı 20 - 40 fps).

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Bende leptop kullanıyorum leptop yeni açıldığında sıkıntı yok fakat belli bir ısınmadan sonra CS 1.6 MTA gibi oyunlarda 20 - 40 fps'e kadar düşüş oluyor 100 fpsden (1 Yıl önce CSGO açan leptop şimdi CSGO değil CS 1.6 bile kasmaya başladı 20 - 40 fps).
O sizin sorununuz. Cihazınıza bakım yapmaz iseniz ters cevap alırsınız. Garantisi devam ediyorsa servise verip temizlik talep edebilirsiniz.

Emirhan ÖZER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O sizin sorununuz. Cihazınıza bakım yapmaz iseniz ters cevap alırsınız. Garantisi devam ediyorsa servise verip temizlik talep edebilirsiniz.
sizin çevrenizde monster kullanan var mı peki ? tavsiye ediyorlar mı ? özelliklerinin hakkını veriyor mu sizce ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
sizin çevrenizde monster kullanan var mı peki ? tavsiye ediyorlar mı ? özelliklerinin hakkını veriyor mu sizce ?
Özelliklerinin hakkını veriyor. Bir arkadaşımda eski nesil 7700HQ ve 1050Ti olan modeli var gayet memnun.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Arkadaşımda var şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadı..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
G5 modelinin dedesi Dell 7567 var aşırı memnunum. Soğutma, performans, tasarım, ses ve yazılım desteği çok iyi ayrıca servisi de TR şartlarında iyi bir servis. O fiyata G5 öneririm bende kesinlikle.
Gamebooklar bu sınıfa girmez. Ben kendi bilgisayarımda istersem 1 istersem 10 saat Witcher 3 oynayayım sıcaklık her zaman sabit kalır performans düşüşü yaşamam. Artık eski laptoplar kalmadı ekran kartı ve işlemci teknolojisi son nesil masaüstü performanslarına ulaştı.