Sizce hangi laptop daha iyi

Bu konuyu okuyanlar

Rothillion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSI Apache GE60 2PC-496XTR - 2599 TL

MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6" - 2599 TL

ASUS N550JK-CN167D - 2799 TL

Arkadaşlar msi ve monster arasında gidip geliyorum hem fiyat olarak 200 tl fark ta var sizce hangisini tercih etmeliyim msi da i5 işlemci kullanılmış monsterda i7 birçok farklılık var görüşlerinizi yazmanızı bekliyorum.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Monster'in ekran kartı ve işlemcisi daha iyi. Tasarım ve daha kaliteli kasa istiyorsanız MSI. Daha fazla performans istiyorsanız Monster.

Rothillion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tasarım umrumda değil performans iyi olduktan sonra tabi ki ancak kaliteli kasa derken neyi kastettiğinizi anlamadım

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
tasarım umrumda değil performans iyi olduktan sonra tabi ki ancak kaliteli kasa derken neyi kastettiğinizi anlamadım

MSI alüminyum Monster ise plastik malzeme kullanıyor. Klavye olarak da fark var. MSI modelinde Steelseries denilen çok renkli arka aydınlatmalı klavye kullanılıyor. Monster de ise sadece mavi renk var.

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar! Size önerim ASUS N550JK-CN167D'dir aynısını bende kullanıyordum ve çok memnundum ısınma yapmıyordu ve performansı muhteşemdi. Oyun mu istiyorsunuz ya da grafik tarzı mı kullanmak istiyorsunuz size ASUS'u tavsiye ediyorum. Ayrıca asus çok dayanıklı bir bilgisayardır. çok sağlamdır ben en az 10 kere felan yere düşürdüm ve hiçbir darbe almadı ne dış görünüş olarak ne de performans olarak