Sizce hangi konsolu almalıyım

Sizce

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

MAli_34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yakında benim elime yaklaşık 650 lira geçecek ve bir oyun konsolu almak istiyorum ben daha çok mario oynamayı seven birisiyim ama farklı şeyler de denemek istiyorum sizce bu parayla hangi konsolu alıyım psp,ps vita, ps3, Nintendo wii, old 3ds sizin düşünceniz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Yurtdışında kuzenimin Nintendo wii sini kullanmıştım. Çok eğlenceli bir şey mario dışında bowling tenis ve savaş oyunları oynayabiliyorsun o platformda ayrıca controller'ı çok kullanışlı.

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mario , Metal slug tarzı eski oyunları oynamak istiyosan nintendo wii , psp güzel seçim ama Ps3 alıp network'e bağlanmanın tadı zevki bi başka takıyosun beğendiğin sevdiğin oyunları o kadar güzel ki :) Psp de şarj bitme derdi var ama playstation da ısınana kadar oyna diğer konsollarla pek ilgili değilim ama bilgisayarın varsa Dolphin Emulator indir Wii - nintendo tarzı oyunları açıyo bide bilgisayar kolu alırsan aynı ps3 tadını alırsın ^_^

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ps3 hem oyun çeşitliliği hem de kullanım kontrolleri açısından daha iyi ve ekranı da oldukça büyük olacaktır televizyon kadar:D