Sizce en iyi ses sistemi markası hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce en iyi ses sistemi markası hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    245

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Bana sorarsaniz ses sistemi kadar kullandiginiz ses kartida önemli. Hoparlörün en kralini alip onboard ses kartina takan insanlari anlamak mümkün degil.

Is en iyi ses sistemini almakla bitmiyor :)

darkangel1

Üyecik
bence sony ve jbl sony kullandım ama jbl yi bi yerde görmüştümm ikiside çok güzel

zubeyir82

Üyecik
Creative dunyanin en iyi ses kartlarini uretiyor adamlar tamirci dukkanindan koskoca sirket yapmislar ve ses uzerine bir numaralar...Creativden sasmam....

ONE_M7

Üyecik
Bu nasıl bir ankettir? Carrefourdan 2+1 hoparlör alacaklara yardımcı olur tabi ama en iyi ses sistemi bunlar mı? Harman Kardon , Bose , AKG , Monster ve daha pek çokları ses konusunda oldukça iyiler. Lambalı samsung vardı yeni çıkan. Onu da sayabiliriz iyilerden
harman kardon ve akg yı ayrı ayrı saymanıza gerek yok :) AKG Harman kardonun kulaklık markasıdır.
zaten kullanma kılavuzunda falan AKG by Harman kardon yazar :laugh:

qedi

Üyecik
Bose istanbul'da nerde var acaba ya çok sağlam onlar

Creative reklam falan yapmaz ama o kadar çok eski topraktır yani öyle deme.

Bose, Marmara Forum Bakırköy içinde Saturn mağazında, Etiler Akmerkez içinde Tunç Elektronikte ve daha birçok yerde mevcut, yeterki iste :)

bugr8

Üyecik
çok harika tasarımları var. bence o yüzden
BANG & OLUFSEN

21olcaybaba21

Doçent
Gerçekte en iyi ses sitemi en iyi duyduğun sistemdir.
Hiç bir insanın kulak yapısı, zevki, ses alma tonu bir değildir.
Ben PC ev sineması hoparlörlerinden ziyade daha profesyonel ses sistemleri ile ilgileniyorum yarı amatör olarak.
Bu ses sistemi süper şu hoparlörler var ipek gibi ses veriyor diye söylenip çok garip ses çıkartanları duydum.

Uzun lafın kısası
Kişi kendinin ses sistemini beğenir :D
*İlk PC mi aldım benq marka 2.0 basit 20TL lik hoparlör vardı, gösterişsiz kapa bişeydi ama 10 numara ses verirdi, baika speakerları duyunca bunlar ne ya bendeki süper diyorumdum.
*Sonra Logitech x530 oldum 5.1 ohaa dedim bunca zaman ben nerdeymişim dedim.
*Sonra laptop alınca birde ona ses sistemi alayım diye 2.1 Altec Leasing aldım. Logitech neymiş öyle ya anca bam güm bam güm gürültü, Altec Leasing de ne kadar berrak ses...
*En son adam akıllı bir 7+1 amfi aldım Marantz. Yanına 2 adet stereo Wharfdale modus2 hoparlör + Sony Subwooer
Şimdi söylediğim ise Allah belasını versin tüm o ses sistemlerin bunca sene kulaklarımı mahvetmişler diyorum :D :D

Uzmanı olduğun bir konu değil ama çok ciddi bir öneride bulunacağım.
Gidip öyle 200-300TL ye hatta 500-600TL ye 5+1 7+1 alacağınıza (markası ne olursa olsun) gidin sahibinden com dan ikinci el 15-20 yıllık bir amfi + 200-300TL lik bir çift stereo hoparlör alın verdiğiniz paranın hakkını alın. Tabiki film izlemiyorsanız, film için, keyif için 5+1 falan önemli etken.
tabi ya benim 7 senelik sunny siyah 5.1 ses sistemi var çok iyi gidiyo oyunlarda hala canavar gibi ve sesi çok iyi 50 watt kule tipi hoparlör bağladım çok güzel :) battlefield 4 te gerçek çatışma sesleri gibi çıkıyo on numara ben çok memnunum

kroto

Üyecik
zuhaha anket sonucuna bak logiteac mi en iyisi :lol: logiteac markası oyuncak üretiyor

mamimusti

Üyecik
Sony Muhteşem ya! Vaio laptop ta bile acayip güçlü ses çıkıyor....

qwewwe1536

Üyecik
Beyler Logitech 1. olmuş ama daha iyileride var Harman Karbon ve Bose den iyisini bilmiyorum Logitech sadece türkiyede çabuk ulaşılabildiği için herkeze iyi geliyor daha iyilerini görmedıklerı ıcın benım tercıhım budur.

stat counter