Sizce En İyi Online Oyun Ne?

Bu konuyu okuyanlar

osm.footballgamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sizlerin bana güzel online oyunlar önermenizi istiyorum arkadaşlar ben fazla oyun sevmem ama siz bana oyunları sevdirmeye çalışın, lütfen herhangi bir oyunu yorum yerine yazın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170407-193342.png
    Screenshot_20170407-193342.png
    390.3 KB · Görüntüleme: 656
  • Screenshot_20170407-193259.png
    Screenshot_20170407-193259.png
    518.8 KB · Görüntüleme: 652

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bence en iyi oyun kişiden kişiye değişebilir. En iyi olmasa da Zula'yı oynayabilirsin. Counter Strike tarzında bir oyundur.
zulaoyun.com

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Steam'de ücretsiz olan Paladins adlı oyuna da bakmanızı öneririm. Bu arada oyunlara ayrılan zamanı iyi ayarlamanızı öneririm.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Bırak bu oyunları, derslerine odaklan.
İlla oyun oynayacaksan single player oyunlar oyna.
Çünkü online oyunlar temelde seni daha fazla oyunda tutmak için tasarlıdır, ne kadar yetenekli olursan ol, çok oynayan ve çok zaman harcayan kazanır.
Single player oynarken, en azından istediğin zaman bırakabilir sonra geri dönebilirsin.

osm.footballgamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bırak bu oyunları, derslerine odaklan.
İlla oyun oynayacaksan single player oyunlar oyna.
Çünkü online oyunlar temelde seni daha fazla oyunda tutmak için tasarlıdır, ne kadar yetenekli olursan ol, çok oynayan ve çok zaman harcayan kazanır.
Single player oynarken, en azından istediğin zaman bırakabilir sonra geri dönebilirsin.
çok haklısın babam gibi konuştun şimdi

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
İlla oynayacaksan şöyle Single Player oyunlar oyna.

Toretto55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhabalar çok genel olarak sormuşsun kısaca şunu söyleyebilirim, oynamayı sevdiğin türler (Fps, Moba.) gibi olarak ayırsaydın daha güzel yanıt verebilirdim. Ancak Steam uygulaması üzerinden ücretsiz veya uygun fiyata harika oyunlar bulabilirsin, Browser oyunları için ise zaten İnternet'te ufak bir araştırmayla sitelere erişebilirsin.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Save noktalarına gelip sonra ne olacak, hikaye nasıl devam edecek diye merak edip uzun zaman oynayıp bir sonraki save noktasına gelene kadar perişan olmak ne demektir bilir misin hocam ? Evden çıkman lazımdır, işin vardır ama en zor modda oynuyorsundur ve çok ilerlemiş, saç baş yolmuşsundur. Bunu kaybetmek istemiyorsundur çünkü bu kadar bir daha ilerleyememekten korkuyorsundur ya, o duyguyu bilir misin ? HİKAYEYİ MERAKTAN GECE UYUYAMAYIP SABAH ERKEN KALKIP ÇIKMAK NEDİR BİLİR MİSİN HOCAAAMMM ! ACIMI ANLAYABİLİR MİSİN HOCAAAAMMM !!!! :D

Şimdi şaka bir yana CS:GO rekabetçide bile bir noktada kicklenebilir ya da 30 dakika ban yemeyi göze alıp çıkabilir, rage quit atabilirsin. Ama günümüz single player oyunlarında bu dediğiniz daha zor :D
--- Gönderi Güncellendi ---
:D Yok ya. Paladins'i önermemiş miyim? :)
Allahtan :D Baya seçiciyiz sanırım oyun kütüphanemiz konusunda ? :D

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Save noktalarına gelip sonra ne olacak, hikaye nasıl devam edecek diye merak edip uzun zaman oynayıp bir sonraki save noktasına gelene kadar perişan olmak ne demektir bilir misin hocam ? Evden çıkman lazımdır, işin vardır ama en zor modda oynuyorsundur ve çok ilerlemiş, saç baş yolmuşsundur. Bunu kaybetmek istemiyorsundur çünkü bu kadar bir daha ilerleyememekten korkuyorsundur ya, o duyguyu bilir misin ? HİKAYEYİ MERAKTAN GECE UYUYAMAYIP SABAH ERKEN KALKIP ÇIKMAK NEDİR BİLİR MİSİN HOCAAAMMM ! ACIMI ANLAYABİLİR MİSİN HOCAAAAMMM !!!! :D

Şimdi şaka bir yana CS:GO rekabetçide bile bir noktada kicklenebilir ya da 30 dakika ban yemeyi göze alıp çıkabilir, rage quit atabilirsin. Ama günümüz single player oyunlarında bu dediğiniz daha zor :D
--- Gönderi Güncellendi ---

Allahtan :D Baya seçiciyiz sanırım oyun kütüphanemiz konusunda ? :D

Doğru ama yine de online oyunlardan bırakma konusunda daha iyi.
Bazen de tam tersi oluyor.
Misal Batman Arkham City oynarken görevleri ağırdan alıyordum, oyun bitmesin diye, Half-Life 2 Episode 2 oynarken de her yeri dolanarak yine ağırdan yapıyordum bitmesin diye.

Şu barda da az dolanmadım. :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
@Ben Kenobi bun oyunu oynamak istemiştim hep :( Vampire Bloodlines ile Cryotasis'i.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
@Ben Kenobi bun oyunu oynamak istemiştim hep :( Vampire Bloodlines ile Cryotasis'i.

Bloodlines efsanedir.
Vampirleri sevmeyen birine dahi oynattırır kendini.
10 yılı aşkın süredir arada oynarım, hala bilmediğim iki farklı sonu daha varmış oyunun, az önce videolara bakarken gördüm. :D

Bunun bir bölümü var otel diye, gece vakti tek başına kulaklıkla oynama. :D
Bir de kanalizasyon bölümü var, o dar geçitler o kadar bunalttı ki beni gerçekten o tünellerden geçmiş gibi hissettirdi.
Hikayesini aslında biri ciddiyetle ele alsa, kesin vampir mitolojisi tarzında bir dizi veya film serisi çıkar.

Şu da genel oynanış hakkında bilgi veren bir video.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
@Ben Kenobi Skyrim'i vampirler ve özellikle kurt adamlar için oynadım. Ben Werewolf'çuyum :)

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
@Ben Kenobi Skyrim'i vampirler ve özellikle kurt adamlar için oynadım. Ben Werewolf'çuyum :)
oyunda yeni bir vampiri oynadığımız için hiçbir zaman bir werewolf ile savaşacak gücümüz olmuyor.
tek bir bölümde werewolf var, o bölümde de werewolf'tan 3 dakika 30 saniye boyunca kaçıyoruz ama ecel terleri döküyoruz kaçarken. :D
ama yine de yeni bir vampir olmamıza rağmen Max Payne gibi lokaldeki tüm şebekeyi çökertiyoruz. :D
10:30'dan itibaren kaçma kısmı.

Nelalexius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Ben online olarak Left 4 Dead 2 oynuyorum. Zombi temalı güzel bir oyundur tavsiye ederim. Hem diğerleri kadar kanser de etmiyor insanı.