Sizce en iyi internet saglayıcısı

Bu konuyu okuyanlar

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
sizce türkiyede bulunan en iyi internet saglayıcısı kim?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
sizce türkiyede bulunan en iyi internet saglayıcısı kim?

Genel bir yargıda bulunamayız ama çoğunlukla fiber’de turkcell superonline, fiber olmayan bölgelerde de Turknet mantıklı bir seçenek. Geçen ay Turknet’e geçtim. Neredeyse aynı fiyata daha yüksek download ve upload değerleri alabiliyorum.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Hepsi kötü..ama turknet iyi diye biliyorum

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Turkcell süperonline en iyisidir tabi bu kişiye göre değişir bir kişi bir sağlayıcıda problem yaşadığı zaman o sağlayıcı onun için en kötüsü oluyor Turknet fiyat olarak uygun müşteri hizmetleri olarak berbat bir problem olduğu zaman zor ulaşıyorsun ulaşsanda çözüm için çok bekliyorsun günlerce bekleyenler var..

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Turkcell süperonline en iyisidir tabi bu kişiye göre değişir bir kişi bir sağlayıcıda problem yaşadığı zaman o sağlayıcı onun için en kötüsü oluyor Turknet fiyat olarak uygun müşteri hizmetleri olarak berbat bir problem olduğu zaman zor ulaşıyorsun ulaşsanda çözüm için çok bekliyorsun günlerce bekleyenler var..

Aynen öyle hocam , arkadaşım turknette çalışıyordu köylere hizmet veriyorlardı , destek açısından rezaletti , her yerde öyle mi bilmiyorum tabi .

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
bulundugum konum da süperonline fiber altyapısı bulunmuyor türknet düşünüyorum şuanlık

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
hepsinin amacı ortak. bizi sömürmek için ellerinden geleni yapıyorlar ve maalesef bu böyle devam edecek.

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
türknet sorgulamada en yüksek tahmini hız 75mbps çıktı hala turknetle turkcell süperonline arasında gidip geliyorum