Sizce Bu Mönitör nasıl

Bu konuyu okuyanlar

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Boşver bunu , almışken biraz daha ekle Asus MX239H al.. IPS Led Full HD..
Saçma sapan fiyat politikaları olmasa almıştım şimdiye..Benim baktığımda kayıt ettiğim fiyat 570 Lira.. Vatanda ..

Asus ürünlerde %30 indirim yaptık koşun diye reklam yapıyorlar bi bakıyorum bu ürünün fiyatı 580 lira olmuş..

Şimdi bakarsan 620 yazmışlar.Bu Vatan sabırları zorluyor

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Boşver bunu , almışken biraz daha ekle Asus MX239H al.. IPS Led Full HD..
Saçma sapan fiyat politikaları olmasa almıştım şimdiye..Benim baktığımda kayıt ettiğim fiyat 570 Lira.. Vatanda ..

Asus ürünlerde %30 indirim yaptık koşun diye reklam yapıyorlar bi bakıyorum bu ürünün fiyatı 580 lira olmuş..

Şimdi bakarsan 620 yazmışlar.Bu Vatan sabırları zorluyor
vatan hep bir cinslik yapar bir indiriyor bir çikartiyor %25 indirim yapiyor tüm ürünlerde diyo bakiyom alacagim ürüne inmemiş fiyati:D

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
vatan hep bir cinslik yapar bir indiriyor bir çikartiyor %25 indirim yapiyor tüm ürünlerde diyo bakiyom alacagim ürüne inmemiş fiyati:D

Yok indirmişlerdir indirimli hali o dur. Yahu bunların indirimleri hikaye de bakma isimleri var diye alışveriş yapıyoruz.Onlarda biliyor da artık işlerine mi geliyor nasıl bir satış politikasıdır anlamak zor..

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
fare alacaktim hafta ortasi baktim dedim hafta sonu alirim ama fiyat gene ayniydi ticaret böyle ne kadar satarsam kar ederim peşindeler