Siyah Giyen Adamlar 4 (2019) - Türkçe Altyazılı Fragman | Chris Hemsworth, Tessa Thompson

Bu konuyu okuyanlar

Fight4Life

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Filmin senaryosu Iron Man ve Transformers: The Last Knight'ın yazarı Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılacak. Deadline'ın belirttiği üzere ikili çoktan "Siyah giyen bir gizli ekibin, dünyayı uzaylılardan korumak için görevlendirdiği ikilinin dünya çapındaki bir tehlikeyi önlemeye çalışması" gibi bir senaryo hazırlamış. Yeni filmin Jump Street ile ilgisi olmadığı onaylansa da böyle bir film çalışması hala mevcut. MIB 23 isimli filmin yönetmenliğini ise James Bobin üstlenecek.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merakla bekliyorum. Filmleri fazlasıyla fantastik ve eğlenceli.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bu adamlar bir harika iken heyecanla bekliyorum 2019u

Lazanya Yiyen Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Filmin adı Siyah Giyen Adamalar (Men in Black) fakat kadın bir karakter var, ne bu şaka mı? Hollywood, modern teknoloji ile yenileyip para kazanabileceğini düşündüğü her şeyi yeniden çekiyor. (örneğin 2019'da çıkacak Aslan Kral ve evet biliyorum Siyah Giyen Adamlar yeniden uyarlama değil) Bir de artık şu kadın karakteri her filme zorlama ile sokmayın gözümüze arkadaş.
Tamamen ticari bir olay bu, neden orijinal kadroyu geri getirmediler? (Tommy Lee Jones, Will Smith)

Ayrıca Barry Sonnenfeld'in filmin yapımcı olmasını sevmedim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
X-Men adı varken neden Storm veya diğer bayan karakterler vardı Men kelimesine bu kadar takılmayın :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ilk 3 lü seriyi izlemiştim eğlence ve macera bakımında beklentiyi fazlası ile karşılıyor bakalım bu çıkacak olan film beklentimizi ne kadar karşılayabilecek ilk 3 filme göre tabiki