sıvı teması olmayan 5s ve itunes

Bu konuyu okuyanlar

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
.sıvı teması olmayan cihazıma sıvı teması denildi ve ücretsiz değişim sunuldu.ne yapacağım bilmiyorum.ios 11 e güncellerken mavi ekran verdi ve sürekli yeniden basladı en sonunda İtunes ekranında kaldı itunes den güncelliyorum itunes 4003 hatası veriyor.sıfırlıyorum hata veriyor.cihaz daha 1 senelik çöp oldu ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
.sıvı teması olmayan cihazıma sıvı teması denildi ve ücretsiz değişim sunuldu.ne yapacağım bilmiyorum.ios 11 e güncellerken mavi ekran verdi ve sürekli yeniden basladı en sonunda İtunes ekranında kaldı itunes den güncelliyorum itunes 4003 hatası veriyor.sıfırlıyorum hata veriyor.cihaz daha 1 senelik çöp oldu ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin
Ücretsiz değişim sunmuşlar ne güzel işte kardeşim. Öncelikle geçmiş olsun kesin emin seniz sıvı Teması olmadığına tüketici mahkemesine başvuru yap ilgilenmek zorundalar ama san mıyorum sıvı Teması olmasa öyle bir topa girmezler tabi yine de belli olmaz​

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ücretsiz değişim sunmuşlar ne güzel işte kardeşim. Öncelikle geçmiş olsun kesin emin seniz sıvı Teması olmadığına tüketici mahkemesine başvuru yap ilgilenmek zorundalar ama san mıyorum sıvı Teması olmasa öyle bir topa girmezler tabi yine de belli olmaz​
yanlıs yazmısım 1300 TL değişim sundular.ellerim cok terliyor el terlemesinden de olacaksa yuh derim artık
--- Gönderi Güncellendi ---
ilk mesajda düzenleme nasıl yapılıyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
yanlıs yazmısım 1300 TL değişim sundular.ellerim cok terliyor el terlemesinden de olacaksa yuh derim artık
--- Gönderi Güncellendi ---

ilk mesajda düzenleme nasıl yapılıyor
Vallahi ben yıllarca telefon kullanıyorum yağmurda bile konuştum hiç böyle birşey yaşamadım

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Telefonun değeri 1300 tl zaten. O fiyata yeni telefon alın daha iyi

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
1300₺ değişim parası vereceğine git yine sıfırdan başka telefon al. Şu İphone rezalettir en gerçekten yahu.

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1300₺ değişim parası vereceğine git yine sıfırdan başka telefon al. Şu İphone rezalettir en gerçekten yahu.
Benim anlamadığım kendi problemleri var ve sıvı teması var diyip işin içinden çıktılar .var mı bildiğinz iphone den anlayan telefoncu

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Benim anlamadığım kendi problemleri var ve sıvı teması var diyip işin içinden çıktılar .var mı bildiğinz iphone den anlayan telefoncu
Sen istanbulda yaşıyorsan götür zorlu center’e. Gidip apple logosu koyan her yer orjinal bayi değildir

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Apple’da garantide hile hurdaya kaçmaya başlamış demek :)

Çok oluyor hocam 7de başıma geldi benimde.

Yağmurda ekrana su değmişti çizgi çıkmıştı götürdüm 1900 tl para istedi

Allahdan pirince koydukta 2-3 gün sonra kayboldu çizgiler.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Apple'ın yeni kampüsü için para lazım. Ondan böyle para istiyorlar:D:D

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çok oluyor hocam 7de başıma geldi benimde.

Yağmurda ekrana su değmişti çizgi çıkmıştı götürdüm 1900 tl para istedi

Allahdan pirince koydukta 2-3 gün sonra kayboldu çizgiler.
bende cumartesi koydum pirince ne işe yarayacaksa :) belki içinde falan vardır hala diye ( apple öyle diyor diye koydum) bakalım ama olan 1400 TL ye oldu

bahadir3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Apple’da garantide hile hurdaya kaçmaya başlamış demek :)

Cihaz itunes ekranında takılıa kalmıstı.program sayesinde dfu modundan cıkardım.sorun devam ediyor.Güç tuşuna basıyorum apple logosu mavi ekran apple logosu maci ekran apple logosu kırmızı ekran seklinde sürekli olarak yeniden baslıyor .dfu moduna da alamıyorum yardım bekliyorum

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Cihaz itunes ekranında takılıa kalmıstı.program sayesinde dfu modundan cıkardım.sorun devam ediyor.Güç tuşuna basıyorum apple logosu mavi ekran apple logosu maci ekran apple logosu kırmızı ekran seklinde sürekli olarak yeniden baslıyor .dfu moduna da alamıyorum yardım bekliyorum
O telefonun anakart problemi sanırım. Sürekli olarak yeniden başlaması çok enteresanmış ama.