Sitemi İnceleyip tavsiye verebilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

BloggerWriter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba değerli forum üyeleri, Üniversite İngilizce hazırlık öğrencisi olmam ve mühendisliğe geçiş aşaması olan bu yaz tatilini İngilizcemi taze tutmak ve kodlama hakkında fikir sahibi olarak değerlendirmek için açtığım 3 haftalık sitemi inceleyip bana eksikliklerimi ve tavsiyelerinizi verebilir misiniz ? Şimdiden Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Siteye gitmek için Tıklayınız

Hapton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Sitenin teması hoşuma gitti. Ufak geliştirmeler eklerseniz çok iyi yerlere varabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, Siteme hakkında birkaç ufak geliştirme yaparsanız daha iyi yerlere gelirsiniz demişsiniz acaba bir kaç örnek verirseniz bana yardımcı olursunuz.

Sitede olan Blogger logosunu ve Takipçi sayısı gibi ikonları kaldırabilirsiniz.

Son düzenleme:

dogankisisel_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeşil renk te olması çok absürd olmuş renkleri değiştirmelisin ve footer kısmını düzeltmelisin ayrıca mobile göre tasarımı kişileştirebilirsiniz

BloggerWriter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yeşil güzel renk iyi renkte biraz daha koyu bir yeşil daha iyi olabilir,bu açık yeşil biraz göz yoruyor.İçerisindeki beyaz yazıları okumakta biraz zorlanıyorum,baktığım gibi okumak isterim yani.

Site gayet güzel ve bence de yeşil rengin duygunluğunu biraz artır, yeşilin daha koyularını dene :)
Şimdi Yeşili biraz daha koyulaştırdım ve gerçekten yazılar daha ön plana çıktı Teşekkürler

BloggerWriter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gayet güzel bir web sitesi olmuş, eğer imkan var ise blogger belasından kurtulun.
Haklısınız yaklaşık 1 yıl kendimi deniceğim ve tecrübe kazanacağım ondan sonra yaklaşık 1 yıl kadar iradeli bir şekilde blog yazarsam ozaman .com uzantısına geçicem.Simdi biraz erken diye düşünüyorum tecrübe açısından.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Merhaba değerli forum üyeleri, Üniversite İngilizce hazırlık öğrencisi olmam ve mühendisliğe geçiş aşaması olan bu yaz tatilini İngilizcemi taze tutmak ve kodlama hakkında fikir sahibi olarak değerlendirmek için açtığım 3 haftalık sitemi inceleyip bana eksikliklerimi ve tavsiyelerinizi verebilir misiniz ? Şimdiden Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Siteye gitmek için Tıklayınız
Bence her yer çok güzel AMA arama menüsündeki yeşil renk apple cihazlardaki imlec ile hatalı yazılan yere tıklamayı zorlaştırıyor büyüteç modunda renk olarak sadece arama menüsünü beyaz yapın onun haricinde güzel ve ek olarak blogger logosu ve takipçi logosu gibi şeyleri kaldırırsan daha iyi olur :)

BloggerWriter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
blogger logosunu altyapısını kullandığım ve verdikleri ücretsiz hizmetten dolayı kaldırmıyorum ama onu alt menüye çektim böylece göze daha az takılıyor takipçi logosunu kaldırdım teşekkürler yorumlarınız için

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Alta footer leri kaldırabilirsiniz gereksiz artık onlar

emreozdogan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Footer'daki Blogspot logosunu kaldırıp logonuzu ekleyerek daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Logonuzu da değiştirmenizi öneririm :) Sans Serif bir fontta beyaz yazı ve yanına vektörel bir ikon iyi olabilirdi. Font olarak şunlara bakabilirsin:

Bebas Neue Regular
Lemon/Milk
Longshot