Sistem Gereksinimleri Yetiyor Ama Oyun Kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

CaptainHakan54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Fortnite indirdim.Fortnite'ın minimum sistem gereksinimlerine sistemim yetiyor fakat oyuna girince grafik ayarlarım minimum olduğu halde oyunda 20 fps-10 fps alıyorum ve oyunu oynayamıyorum.Lütfen Yardımcı Olurmusunuz!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sistem Özelliklerim;

8 GB Ram
İşlemci: AMD Athlon II X2 270 Processor 3.40 GHz
Microsoft Windows 10 (build 17134), 64-bit
Ekran Kartı:Nvidia GeForce GT 430
1 TB Harddisk
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fortnite'ın Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
Ekran Kartı: Intel HD 4000
Disk Alanı: 20 GB

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İşlemcin yetmiyor, düşük kalıyor.

baristuran00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Fortnite indirdim.Fortnite'ın minimum sistem gereksinimlerine sistemim yetiyor fakat oyuna girince grafik ayarlarım minimum olduğu halde oyunda 20 fps-10 fps alıyorum ve oyunu oynayamıyorum.Lütfen Yardımcı Olurmusunuz!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sistem Özelliklerim;

8 GB Ram
İşlemci: AMD Athlon II X2 270 Processor 3.40 GHz
Microsoft Windows 10 (build 17134), 64-bit
Ekran Kartı:Nvidia GeForce GT 430
1 TB Harddisk
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fortnite'ın Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
Ekran Kartı: Intel HD 4000
Disk Alanı: 20 GB

Sistem gereksinimleri her zaman doğrudan fps etkilemez bilgisayarinın sıcaklığı bile fps etkileyebilir

efkanaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Knk Benim Sistemim Seninkinden 2 Kat Daha Düşük Ama Ben 30 - 35 fps alıyorum sebebi ise iyi bir soğutmam var işlemci 3.nesil berbat ama soğutunca ve gerekn ayarları yaptığında oluyor ilk başta önerdiğim ctrl+shit+esc yaparak görev yöneticisini açman arka plan işlemlerinden gereksiz olan herşeyi kapatman pc ni biraz rahatlatır ve knk bazı programlar kullanarak veya programın içinden başlangıçta çalıştır seçeneğini kapatırsan her seferinden bunu yapmak zorunda kalmassın bro bu arada yazarken fark ettim silmek hoşuma gitmiyor sistem arasında çok fark yok ekran kartı aynı sadece 4 gb ram farkı var bu arada bu siteden oyun kaldırıyormu diye bakarsan işlemci den dolayı kaldırmıyor diyecektir fakat dediğim gibi iyi bir soğutma ayarlarsan oynarsın bahsettiğim site Requirements Test iyi forumlar. :D