Şirket Modemi ve Telefon Arasında wifi sorunu var

Bu konuyu okuyanlar

Emre Karayel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar lenovo k6 telefonum ile şirket wifisi arasında sorun var bundan 2 gün önce bağlanıyorken bugün bağlanıyor ama internete girmiyor. İnternette görüp görebileceğiniz herşeyi denedim. Ağ ayarlarını sıfırlama statik adres verme fln herşeyi denedim olmadı artık son çare buraya yazayım dedim yardımcı olursanız sevinirim. Modemde şirket modemi olduğundan karışamıyorum.
Zaten herkes girebiliyo internete bende giriyodum 2 gündür giremiyorum sorun benim telefonla modem arasında ayarları sıfırladım telefonu sıfırladım yinede olmadı
Yardımcı olun

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Kardeşimde lenovo kullanıyor onun cihazıda böyle sıkıntılar var
Bağlanıyor girmiyor yakında olmasına rağmen az çekiyor bağlantıyı kesiyor
Birçok modem de denedik düzelmedi

Emre Karayel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok her yerde bağlanıyo sadece işyerinde en çok kullandıgım yerde baglanmıyo

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ozaman birşey diyemeyeceğim

ea1119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar lenovo k6 telefonum ile şirket wifisi arasında sorun var bundan 2 gün önce bağlanıyorken bugün bağlanıyor ama internete girmiyor. İnternette görüp görebileceğiniz herşeyi denedim. Ağ ayarlarını sıfırlama statik adres verme fln herşeyi denedim olmadı artık son çare buraya yazayım dedim yardımcı olursanız sevinirim. Modemde şirket modemi olduğundan karışamıyorum.
Zaten herkes girebiliyo internete bende giriyodum 2 gündür giremiyorum sorun benim telefonla modem arasında ayarları sıfırladım telefonu sıfırladım yinede olmadı
Yardımcı olun
Levonanın wifide kronik sorunu var galiba birkaç yerde daha gördüm bu sıkıntıyı

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
imhotep bu sorunu modeme yüklüyor TP-Link usb router aldı A328'inde de oluyor...
giant_42157.jpg

50TL vermiş buna...