Sinema sohbet

Bu konuyu okuyanlar

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Rocky serisi hoşuma giden en iyi filim serisi. Sylvester stallone da başarılı bir oyuncu.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Netflix ortak hesaba dahil olmak isteeyenler dm atabilir. :)

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Labirent serisinin 3. Filmi olan son isyan isyan ocak ayında vizyonda olacak izlemek için sabırsızlanıyorum O' Brian gerçekten müthiş bir adam.

cemalkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
unutamadığım filmler : thor serisi - titanik- esaretin beeli - avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı - cesur yürek - vatansever- riddick serisi- akıl oyunları-amir khan filmleri- ocean serisi- truman shov - limit yok - yaşam şifresi - kıyamet günü - kaptan philips - kuralsız - uyumsuz - diriliş - the help(yardımcı) - son samuray - yıldızlararası - aşk tarifi - aşk doktoru (hıtcman) -bir alışverikoliğin hikayesi - just my lust - ibni sina - son lejyon - şeflerin savaşı - chef - batman-
animasyonlardan : ejderhanı nasıl eğitirsin - turbo - arabalar - ormanın kitabı - orman çocuğu -

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Brad Pitt'in bir şeyler yerkenki kesilmiş sahneleri. :)

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=rCTm-JEsEe8

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
joaquinin jokeri hearth ledgeri bile gölgeleyebilir bazı noktalarda film çıksın oskarlarıda silip süpürecek

rez alın

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
The Cobbler'ı en yakın zamanda izleyeceğim. Hakkında hiçbir şey okumadım, fragmanını da izlemedim. Sadece filmin ilk 4-5 dakikasına baktım. Bu açıdan benim için garip bir deneyim olacak. Bir yandan da forumda bu filmi izlemiş olan var mıdır diye de merak ediyorum. :)

Son mesajlar