Sinema sohbet

Bu konuyu okuyanlar

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben Hobbit 3 Çok Merak Ediyorum

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Eyvah eyvah 3 iyiydi fena degildi de biraz daha kısa olabilirdi sonlara doğru sıkıldım.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Film yoktu ona gidelim dedik. son 20 dakika cikasim geldi ama aileyle birlkte izlenirse guzel bi filmde denilebilir :)

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
İhtiyar delikanlılar :)
1510920_10154060813130360_560389968195193868_n.jpg

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Sağ Salim 2 , Sağ salim 1 gibi iyi. Bazı yerlerde böyle efekt mi olur dedirtiyor ama komedi aynı tarzda devam ediyor. :)

Haackeer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmlerin hepsi güzel değilim yeterli konusu olsun.

fidancal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
The Fault in Our Stars:Aynı Yıldızın Altında (2014) Yönetmenliğini Josh Boone’un yaptığı film Dram,Aşk etiketleriyle sinema severlerle buluştu.Josh Boone ‘un yönetmenlik kariyerinin ilk filmi olan, 2012 yapımı Stuck in Love (komedi) oldukça beğenilmişti. The Fault in Our Stars’ın ise kariyerine büyük katkı yapacağını söylemeden geçemeyeceğim. John Green’in ” The Fault in Our Stars” romanının başarılı bir uyarlamasıdır.The Spectacular Now ve Divergent filmlerinin başarılı kadın yıldızı Shailene Woodley, Hazel karekteriyle öylesine bütünleşirken,Ansel Elgort, Gus karakteriyle yüreğinizi ısıtacak belkide derinden sarsacak!13 yaşındayken kanser teşhisi konulan Hazel umutsuz bir halde,ölümü beklemektedir.Doktorunun ve ailesinin teşvikiyle grup terapiye başlar.Terapi esnasında tanıştığı Gus ise kanser yüzünden sol bacağını kaybetmiş yerine protez bacakla hayatını sürdüren enerji dolu bir gençtir.Terapiyle başlayan arkadaşlık harika bir aşk öyküsüne dönüşecektir.Gus Hazel’in kendisine tavsiye ettiği kitaptan çok hoşlanır. Hazel’ise ölmeden önce,kitapla ilgili yazardan cevaplamasını istediği pek çok soru vardır.Kitabın yazarı Amsterdam’da yaşamaktadır.Sevimli ikili Hazel’in hayalini gerçekleştirmek için Amsterdam’a yola çıkarlar.Filmin giriş ve gelişme bölümü bile keyifli iken finali ise,göz yaşlarınıza engel olamayacağınız diyaloglarla dolu.Türk izleyicisi, dram filmlerinden, önceki nesile oranla pek hazzetmez biliyorum ama sinemaya gönül vermiş dikkatli izleyiciler için,kaçırılmaması gereken bir eser.Gus’ın bakış açısıyla ölümden sonra milyonlar tarafından hatırlanmak mı? Yoksa Hazel’in kalbiyle , milyonları tek bir kişiye tercih etmek mi ? Şüphesiz benim oyum Hazel’den yana.Film IMDB’nin TOP 250 listesinde, 202. sırada.IMDB: 8.2 RT:6.1 RT:8.1

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Yusuf yusuf ve Hobbit in son filmine gidenler yorumlarını esirgemesin. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
sinema sever dostlar hareketlendirelim buraları. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Mad Max: Fury Road izleyen arkadaşlar hep övgü ile bahsetmiş.
sırf bu yüzden izlemedim.
3D için beklemeye değer mi bu film arkadaşlar? Yazık etmeyeyim filme. :)
Çünkü 3D düştüğünde oturup ikinci kez izleyen bir insan değilim bir filmi.
evet arkadaşlar ? :)

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
inşallah tutarsa seneye film tasarımına gidiceğim yaklaşık bir 4-5 yıl sonra benim filmlerimi konuşuruz burada :D

sdstc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farklı bir soru sormak istiyorum. IMDB database e dayanarak vereceğim listedeki filmlerin puanlarını otomatik olarak verebilecek bir program var mıdır? bilen ya da duyan_?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
3d zevk işidir bir filmin 3d olması onun 2d ile izlenemeyeceği anlamına gelmez.
2d olan bir filmi de 3dli olarak izleyebilirsin.
kendini öyle şartlandırma
şartlandırma olayı değil, tamamen keyfi ve daha çok seyir zevki almaya yönelik benim gözümde 3d.
ancak 5 para etmeyecek bir filmi de mad max gibi 3D izlemek de saçmalık. :)
(evet filmi izledim 3d beklemeye falan gerek yok.)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Mad Max o kadar kötü mü ya? [MENTION=38650]neet[/MENTION]

İzlemek istiyordum..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Oyun güzel, eski Mad Max Mel Gibson ile fena sayılmaz. En yakın zamanda izleyeceğim, bakalım nasılmış!.. ;)

Sen beğendiysen sorun yok o zaman [MENTION=350013]memogoren[/MENTION]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bana göre Mad Max mükemmel bir filmdi. Açıkçası sıradan aksiyon filmleri ile karşılaştırılmaması gerektiği düşüncesindeyim. Çünkü salt aksiyon olsada o aksiyon sahnelerini baştan sona gözünü kırpmadan ve aynı heyecan tad da devam ettirmeyi çoğu film başaramıyor. E bunun üzerine gerçekçilik ve kalite eklenince mükemmel bir film olmasında ne olsun. Ben sinemada 2d olarak izledim 3d ye çok gerek yok bence.

sdstc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mad imdbden 8.2 almış bir film, bu filmi beğenmeyen ya filmden sinemadan anlamıyor ya da başka bir seçenek yok :)
1979 yılında başlayan bir seridir. konusu bilim-kurgu aksiyon macera dır. öyle aşk meşk kumar arayana hitap etmez

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Mad Max o kadar kötü mü ya? @neet

İzlemek istiyordum..
bence vasat bir film.
senaryodan bana ne dersen izlenir hocam. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

mad imdbden 8.2 almış bir film, bu filmi beğenmeyen ya filmden sinemadan anlamıyor ya da başka bir seçenek yok :)
1979 yılında başlayan bir seridir. konusu bilim-kurgu aksiyon macera dır. öyle aşk meşk kumar arayana hitap etmez
göreceli bir kavram imdb de nice 3'ün altında oy alan harika filmler de var. :)
insanlar için böyle yorum yapmak hoş değil.

sdstc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tabiki de herkesin beğendiğini kimisi beğenmeyebilir ama yüksek puan alması genel geçerdir

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
deadpool ile ilgili bir tane kötü yorum okumadım ama gidecek vaktim yok, içim içimi yiyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
deadpool ile ilgili bir tane kötü yorum okumadım ama gidecek vaktim yok, içim içimi yiyor.

Akşam benim eleman gitmiş, sabah anlat anlat bitiremedi. En sonunda tamam sen gitmişsin işte dedim, kesti sesini.. :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Akşam benim eleman gitmiş, sabah anlat anlat bitiremedi. En sonunda tamam sen gitmişsin işte dedim, kesti sesini.. :D
iyiymiş ya :D
bende vakit yok bakalım pazartesi bir boşluk oluşturmaya çalışıyorum, oyununu bile indirdim. :mrgreen:

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Hahaha :D Yaa fragmanına acayip güldüm ve eğlendim.(Bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi karar veremedim) Neyse bugün izlemeyi düşünüyorum.

Son mesajlar